Sid meier’s civilization відзначає 30-річний ювілей

18

Франшизі sid meier’s civilization цього місяця виповнюється 30 років , і firaxis games і 2k приготували кілька сюрпризів для шанувальників цієї серії.

Шанувальники можуть очікувати, що в найближчі кілька місяців в рамках святкування річниці з’являться «випробування, забавні сюрпризи і дивовижні пропозиції». Firaxis ще не каже, що це може спричинити ці проблеми або потенційний новий вміст. В ознаменування цієї події сід мейер опублікував спеціальне вітальне повідомлення в блозі.

Мейер користується можливістю, щоб поділитися зауваженнями про феномен “ще одного ходу”, через який віддані фанати civilization часто грають до пізньої ночі. Він пише, що відмінний ігровий дизайн, безумовно, допоміг серії витримати випробування часом, але саме гравці і тип гравців, яких приваблює civilization, допомогли сформувати одну з найвідоміших ігрових франшиз. 1>«>” на мій погляд, вся справа в тому, що я вважаю глибоко людською рисою – бажанні створювати, формувати і підтримувати шлях людства на краще», – пише мейер. “мати грандіозне бачення та інструменти, щоб втілити це бачення в життя. У civilization ви можете привести свій народ до процвітання, ведучи мир, а не війну. Або ви можете створити цивілізацію, яка понад усе цінує мистецтво і культуру. Ви можете заснувати релігію і поширити її по всьому світу, або ви можете вжити заходів, щоб уповільнити і навіть запобігти зміні клімату».

Мейер продовжує, кажучи, що 30-річчя гри-це свято гравців.

” протягом 30 років ви, гравці, були в центрі цієї франшизи-використовували цю силу для формування людства, для створення кращого або гіршого світу, щоб бути правителем своєї власної імперії, щоб витримати випробування часом.”

Хоча мейер більше не бере безпосередньої участі в розробці нових ігор франшизи, він як і раніше відіграє важливу роль в студії, яку допоміг заснувати, пропонуючи свої знання і досвід новим провідним дизайнерам, які рухають серію в майбутнє.

Остання гра в цій серії, civilization vi, вийшла в 2016 році і продовжує отримувати новий контент. Антологія civilization vi, що включає всі розширення гри та пост-релізний контент, випущена на пк в червні і тепер доступна для xbox one, playstation 4 і nintendo switch.