Новий фітнес-браслет realme band 2: управління розумним будинком і 12 днів автономності

25

Бренд realme представив друге покоління фітнес-браслета band. На відміну від попередньої моделі, новинка може похвалитися функцією, запозиченою у фірмових смарт-годин, — smart aiot control. Вона дозволяє управляти пристроями розумного будинку. Також realme band 2 отримав ряд інших нових опцій і більше режимів тренувань.

Фітнес-браслет оснащений 1,4-дюймовим кольоровим сенсорним дисплеєм з роздільною здатністю 320×167 пікселів і максимальною яскравістю 500 ніт. Realme band 2 підтримує функції моніторингу серцевого ритму і стресу, відстеження сну і жіночого здоров’я, а також включає датчик spo2 і автоматичний лічильник кроків. Крім того, носиться пристрій нагадує користувачеві про необхідність регулярно пити воду і розминатися при тривалому перебуванні без руху.

На відміну від дев’яти режимів тренувань, підтримуваних realme band першого покоління, новинка поставляється з 14 видами занять спортом, число яких зросте до 90 після оновлення прошивки. Зараз в realme band 2 доступні йога, ходьба на відкритому повітрі і в приміщенні, біг на вулиці і в приміщенні, крикет, баскетбол, плавання в басейні і футбол.

На борту realme band 2 акумулятор ємністю 204 маг, який, за заявою виробника, забезпечує до 12 днів автономної роботи. Фітнес-браслет також отримав модуль bluetooth 5.1, захист відводи до 5 атм і підтримує більше 50 циферблатів з можливістю створити один індивідуальний. За допомогою новинки можна управляти музикою і камерою, дізнаватися прогноз погоди і встановлювати будильники.

Realme band 2 налаштовується за допомогою програми realme link і сумісний з пристроями, які працюють під управлінням ос android 5.1 і вище, а також ios 11 і новіших версій. Гаджет важить 27,3 грама і доступний тільки в кольорі “сірий космос”.

Realme band 2 надійде в продаж 20 вересня за ціною $40.