Тестування mobile-first може затягнутися ще на кілька місяців

18

Від автора: Google не може назвати точні терміни запуску нового типу пошукового індексу mobile-first, тестування якого було розпочато восени минулого року. Про це повідомив представник компанії в рамках свого виступу на конференції Friends of Search.

Геррі Илш підтвердив інформацію про те, що точна дата запуску mobile-first поки не встановлена. Представники пошукового сервісу продовжують його тестування, розпочате в листопаді минулого року. При цьому терміни «випробувань» нового типу індексу розтягнуті, і можуть тривати ще кілька місяців.

Індекс mobile-first ставить на перше місце мобільну складову сайту. Це означає, що пошукові краулеры Google спочатку будуть аналізувати мобільну версію проіндексованої веб-сторінки. І тільки потім (при її відсутності) десктопний варіант.

У новій версії індексу швидкість завантаження сторінки не буде «переважною» сигналом, що впливає на позицію ресурсу. Представники Google відзначають, що спочатку він взагалі не буде враховуватися пошукачем як фактор ранжування.