Розробники disco elysium несподівано порадували шанувальників оновленням “жамевю” і запустили розпродаж в steam

19

Естонська студія za / um несподівана оголосила про вихід свіжого контентного оновлення для оповідної рольової гри disco elysium , що дебютувала на pc ще в 2019 році. Оновлення отримало назву ” жамевю “. Воно додає в проект вісім нових досягнень, а також пов’язані з ними сцени і діалоги.

Більшість досягнень “жамевю” досить добре заховані і вимагають від гравців уважного проходження. Крім того, розробники раджу шанувальникам докласти спільних зусиль до пошуку нових секретів.

Одночасно з цим в steam стартував великий розпродаж, в рамках якої disco elysium можна купити зі знижкою в 55%, за 326 рублів .

Всесвіт disco elysium будується на творі письменника і керівника студії роберта курвіца під назвою “святий і страшний аромат”. В основі сюжету лежить буквальна і духовна подорож поліцейського-алкоголіка гаррі дюбуа, який повинен не тільки по фрагментах зібрати свою втрачену особистість, а й попутно постаратися виконувати непросту роботу – разом з колегою кімом кіцурагі розслідувати загадкове вбивство, що сталося в зубожілому і небезпечному місті ревашолі.

Сьогодні disco elysium в повному виданні the final cut доступна для покупки на всіх актуальних консолях playstation, xbox, а також системах сімейства nintendo switch і pc. .