Витік розкрив нову гру netherrealm, творців injustice і mortal kombat

30

Netherrealm studios – розробники injustice і mortal kombat , що належать warner bros, – як повідомляється, працюють над грою в стилі super smash bros. від nintendo.

Звіт надійшов від анонімного джерела на reddit, на який зазвичай не варто звертати уваги, але незабаром після цього спливла торгова марка “multiversus”, що належить warner bros.. Досить сказати, що тепер на цей слух звернув увагу весь інтернет.

Нова гра netherrealm game-це файтинг-кросовер франшиз warner bros. Так. Технічно це нова франшиза. Вона заснована на smash bros. (а тепер і на nickelodeon all stars , але гра була в розробці ще до того, як nickelodeon анонсували свій файтинг). Це гра “tag team”. Не впевнений, чи означає це, що ви вибираєте двох персонажів і перемикаєтеся між ними. Або кожен “персонаж” насправді пара героїв. Все, що я знаю, це синергія між певними персонажами, яка передбачає унікальні команди.

У витоку також вказуються кілька персонажів, за яких можна буде зіграти. Серед бійців: шеггі, гендальф, том і джеррі, бетмен, фред флінтсон, божевільний макс, джонні браво, гаррі поттер і рон візлі. Тим не менш, схоже, що гаррі і рон можуть не опинитися в грі через проблеми з ліцензуванням.

Мені сказали, що ця гра виникла через мемів, заснованих на тому, що шеггі потрапив в mortal kombat . Очевидно, netherrealm не збиралися поставити його в гру, подібну до mortal kombat , але warner bros. Сподобалася ідея об’єднати їх франшизи і створити кросовер. Подібне, очевидно, ви бачили в «космічному джемі: нове покоління» .

Інсайдер на закінчення зазначає, що вони поняття не має, коли гра буде анонсована, але стверджує, що вона знаходиться в розробці «якийсь час». Можливо, проект буде показаний під час the game awards 2021 у грудні.