Смартфони pixel 6 отримали функцію magic eraser, яка видалить зайві об’єкти на фото за пару торкань

16

У набір фірмових функцій, які компанія google, за вже давно сформованою традицією, додала на своїх нови смартфонах pixel 6 і pixel 6 pro увійшла також і функція «чарівний ластик» або magic eraser .

Власники цих моделей смартфонів після того, як зроблять знімок, зможуть перейти в google фото і прибрати на ньому зайві на їхню думку елементи, такі як люди, тварини або неживі об’єкти на задньому плані.

При цьому більшість з таких об’єктів буде виявлено автоматично і вам залишиться всього лише вказати, який з них ви хотіли б прибрати зі знімка. В іншому випадку ви можете перейти в режим редагування, відкрити меню інструментів і вибрати «чарівний ластик».

Фотографія навіть не обов’язково повинна бути зроблена на pixel 6 – наведений нижче знімок з гарбузами, за наявними відомостями, був зроблений 20 років тому.

За видалення об’єкта і заповнення порожнього простору відповідає новий фірмовий чіп google tensor з розширеними можливостями в області завдань на основі технологій штучного інтелекту.

Ця функція буде доступна» з коробки ” покупцям pixel 6 і 6 pro з 28 жовтня. Поки невідомо, чи отримають її старі пристрої цієї компанії.

схожі матеріали: