Пояснено, хто такий нічний перевертень у всесвіті marvel

22

Днями в мережі з’явилася інформація, що гаель гарсіа берналь зіграє нічного перевертня в спеціальному, хелловінському епізоді mcu, який вийде в кінці 2022 року. Очевидно, багато фанатів не знають, що це за персонаж, але його популярність незабаром збільшиться.

Вперше про проект, присвячений нічному перевертню, стало відомо цього літа, але будь-які деталі сюжету все ще залишаються невідомими. Однак, орієнтуючись на комікси, можна зробити деякі висновки і припустити, про що буде спеціальний випуск.

пояснення походження нічного перевертня в коміксах marvel

Як і багато інших персонажів у всесвіті marvel, прізвисько нічний перевертень використовували різні персонажі-наприклад, джек рассел і джейк гомес. Перший дебютував у коміксі marvel spotlight #2 1972 року, а його сім’я має історію лікантропії, яка корінням сягає в 1795 рік. Джек був одним з нащадків грегорі руссофа, який був ув’язнений дракулою і мав прокляття, отримане від іншого перевертня, лідії. Він перетинався з багатьма персонажами marvel, включаючи місячного лицаря, монстр франкенштейна, примарного гонщика, морбіуса і навіть залізної людини, з яким вони билися проти мародера в масці.

Також, є джейк гомес, який дебютував в коміксі werewolf by night #1, в 2020 році. Джей-хлопчик походження хопі, який вперше перетворився на перевертня, коли йому було 13 років, в результаті сімейного прокляття.

пояснення сил і здібностей нічного перевертня в коміксах marvel

Marvel-версія нічного перевертня, в цілому, має ті ж характеристики, що і класичні перевертні, але з часом були внесені і деякі зміни. Наприклад, джек рассел перетворюється на великий гібрид людини і перевертня в ніч повний місяць і дві ночі, що оточують її, і, перебуваючи у формі перевертня, він втрачає свій людський інтелект. Однак, через якийсь час він зміг добровільно мутувати без повного місяця і краще контролювати себе під час цих перетворень. Будучи перевертнем, джек знаходить надлюдську силу, витривалість, швидкість, рефлекси, гострі почуття, довговічність і регенеративний лікувальний фактор. Він здатний бачити частину інфрачервоного спектра, стежити за запахами інших істот на відстані і навіть чути звук серцебиття в печері. Те ж саме, до речі, стосується і трансформації джейка гомеса.

Нічний перевертень також відмінно володіє навичками рукопашного бою, і він має певний досвід в боротьбі з окультними і надприродними силами. Зрозуміло, він не може не мати слабкостей, і, як і у випадку з класичними перевертнями, це стосується предметів і зброї зі срібла. Якщо він буде поранений срібною зброєю, йому буде потрібно більше часу, щоб рана пройшла, але якщо він отримає смертельне поранення срібною зброєю, це закінчиться смертю.

як проект, присвячений нічному перевертня, може створити основу для синів півночі

Вперше команда під назвою сини півночі з’явилися в коміксі ghost rider #28 1992 року, де примарний гонщик отримає бачення, де ліліт, мати всіх демонів, була відроджена, і, таким чином, являла собою велику загрозу, оскільки вона планувала використовувати своїх демонів-дітей, щоб захопити землю. Потім, два примарний гонщика, денні кетч і джонні блейз сформували команду, щоб битися з ліліт і її армією. Північні сини складалися з блейда, френка дрейка, ганнібала кінга, морбіуса, відплати, сема б’юкенана, вікторії монтесі, луїзи хастінгс, модред містік, джинкс і доктора стренджа. У якийсь момент до них приєднався і нічний перевертень, і навіть допоміг стримати спалах зомбі-вірусу в лінійці коміксів marvel zombies.

Тепер, коли відомо, що нічний перевертень отримає спеціальний проект в mcu, є відчуття, що він закладений основу для синів півночі, враховуючи, що франшиза вже має доктора стренджа, і незабаром отримає місячного лицаря і блейда. Таким чином, в майбутньому ми можемо отримати вельми незвичайну для кіновсесвіту marvel команду.

можливе майбутнє нічного перевертня в mcu

У зв’язку з тим, що нічний перевертень отримає спеціальний випуск, присвячений хеллоуїну, а не буде традиційним серіалом для marvel studios, як « локі » або « соколине око », все ще неясно, як це буде виглядати. Оскільки проект був описаний як “спеціальний випуск”, швидше за все, це буде одноразова історія, але звучить малоймовірно, що marvel приділять так мало часу такому важливому персонажу – тим більше, що його зіграє гаель гарсіа берналь. Цілком можливо, епізод закладе основу для майбутнього появи нічного перевертня в mcu, і це цілком може бути перезапуск « блейда ». Як би там не було, майбутнє персонажа виглядає багатообіцяючим, і це може стати вагомим кроком до абсолютно нового, але не менш захоплюючого напрямку для mcu.