Примари в call of duty: black ops cold war і warzone

21

Видавництво activision представило трейлер і нові деталі хеллоуїнської події «привиди», яка стартує в call of duty: black ops cold war і warzone вже завтра, 19 жовтня.

На вердикт в warzone опуститься ніч, і померлі оперативники почнуть відроджуватися у вигляді привидів, що володіють містичними здібностями. У cold war тимчасові нововведення торкнуться зомбі-режиму і мультиплеєрної карти nuketown.

Беручи участь у святкових івентах, гравці зможуть отримати доступ до нових тематичних наборів, натхненним фільмами “крик” і “донні дарко”. Дізнатися всі подробиці святкового оновлення можна в офіційному блозі розробників.

Ігрові новини

8 год. 33 хв. Назад0день, коли впали бомби, хеллоуїн і безкоштовний тиждень в fallout 76 9 год. 3 хв. Назад0морські створення в stellaris-анонсований aquatics species pack 9 год. 37 хв. Назад-видання microsoft flight simulator вийде в листопаді 10 год. 26 хв. Назад0анонсовано» африканське ” доповнення до europa universalis iv 10 год. 57 хв. Назад5кінематографічний трейлер marvel’s guardians of the galaxy 11 год. 23 хв. Назад0для assassin’s creed valhalla вийшов інтерактивний тур 11 год. 50 хв. Назад1детективна робота в sherlock holmes chapter one