Режисери “месників” забавно відреагували на сцену локі з камінням нескінченності

66

На tiktok брати руссо поділилися смішним мемом про те, що вони відчули, коли зіткнулися зі сценою у фільмі “локі”, яка зробила камені нескінченності абсолютно марними.

Все почалося з того, що репортер comicbook.com опублікував на tiktok ролик з використанням психоделічного фільтра ” клоун “і підписом:”всім, хто думав, що камені нескінченності важливі”. Брати руссо приєдналися до цього руху: джо використовував фільтр “клоун”, а ентоні надів рукавичку нескінченності.

Сцена, про яку йде мова, відбувається, коли локі вперше прибуває в “управління часовими вимірами” (time variance authority, або просто tva) і обходить штаб-квартиру в пошуках тессеракта. Він натикається на шафу, в якій зберігаються предмети, конфісковані tva за багато років. В одному з шаф він знаходить і тессеракт, і ящик, повний каменів нескінченності. Всі вони, схоже, втратили свою силу, що натякає на те, що було кілька спроб вкрасти камені, але вони були придушені солдатами tva.

Схоже, що самі брати руссо були в такому ж невіданні, як і фанати marvel, коли мова зайшла про те, що локі планував зробити з камінням нескінченності.