Анонсована нова багатокористувацька rpg-пісочниця bitcraft

20

Незалежна студія-розробник clockwork labs, анонсувала свою дебютнуюкроссплатформенную mmorpg пісочницю під назвою bitcraft, яка спочатку буде доступна на пк, а потім на консолях. У новому проекті гравці зможуть створити свою унікальну історію як одиночні шукачі пригод або працювати разом з іншими користувачами, щоб побудувати власну цивілізацію в стародавній пустелі.

Сюжет гри починається з пробудження гравця в таємничому і гігантському світі. Вибір того, що робитидальше, повністю залежить від користувача – основний упор в bitcraft делаетсяна будівництво, полювання, ремесло, сільське господарство, торгівлю і дослідження. Пословам розробників, в грі буде безпрецедентна свобода дій і фундаментальнорозвиток персонажа, що дозволяє гравцям створювати свій власний сюжет і писатьновую історію світу bitcraft.

У світі bitcraft виможете вибрати роль фермера, авантюриста, будівельника, торговця або можетепрокладіть свій власний шлях.

Також студія clockworklabs оголосила про те, що цієї осені відбудеться поетапне альфа-тестування bitcraft-реєстрація для участі в тестуванні відкрита на офіційному сайті bitcraftonline.com. Тести будутпроводіться з метою зібрати початкові відгуки гравців і протестіроватьнесколько основних механік гри. Попередня альфа-версія гри будетдоступна на пк.