Poco m4 pro 5g на підході. Новинка вже “відзначилася” на сайтах ряду регуляторів

9

Ми вже чув про те, що незабаром асортимент продукції одного з суббрендів xiaomi – poco поповниться новим смартфоном з найменуванням poco m4.

Поки ще неоголошена офіційно новинка вже пройшла ряд процедур сертифікації в таких організаціях як 3c, tenaa і eec, а також встигла засвітитися в базі даних imei. А тепер модель poco m4 pro 5g з’явилася в базі даних американської федеральної комісії зі зв’язку (fcc), де всі майбутні смартфони тестуються на відповідність місцевим стандартам.

Остання подія є одним з вірних ознак того, що дебют лінійки poco m4 на глобальному ринку вже зовсім близький. Що ж конкретно нам готують?

Якщо зібрати всі витоку воєдино, то мова йде про смартфони з процесором mediatek невідомої поки моделі, який буде працювати в парі з 4 гб/6 гб оперативної пам’яті і 64 гб/128 гб вбудованої флеш-пам’яті.

Крім того, ми можемо розраховувати на наявність у новинок бездротових wi-fi 5, bluetooth, nfc і fm-радіо модулів. До речі, останній з них передбачає наявність роз’єму для навушників, провід яких використовується в якості антени. І, нарешті, останнє що ми знаємо на поточний момент-це те, що вони будуть мати акумулятор підтримує режим швидкої зарядки потужністю не менше 33 вт.

Очікується, що смартфони poco m4 дебютують на ринку або в кінці цього місяця, або на початку листопада.

схожі матеріали: