Alienware представили оновлений дизайн ігрового пк alienware aurora

24

На честь свого 25-річчя ігровий бренд alienware представив оновлений і функціонально покращений дизайн настільного ігрового пк alienware aurora. Зміни торкнулися, в основному, внутрішнього компонування корпусу, в якому стало більше вільного обсягу для забезпечення доступності компонентів системи, кращого проходження повітряних потоків, а також зниження рівня шуму при роботі пк. Повідомляється, що, при порівняно незначному збільшенні габаритів корпусу, його внутрішній вільний обсяг збільшився майже на 50%. Також була поліпшена система прихованої укладання кабелів.

Деякі зміни торкнулися і дизайну екстер’єру. Так, є можливість опціонально встановити замість лівої бічної стінки прозору панель, за якою видно начинку системного блоку, включаючи систему рідинного охолодження з фірмовим логотипом alienware, оригінальну материнську плату з текстолітом темного кольору і настроюється підсвічування alienfx, що включає вісім незалежних зон. Ще одне цікаве дизайнерське рішення – також опціонально доступна декоративна накладна панель на задню частину системного блоку, яка приховує роз’єми і підключені кабелі. Навіщо це потрібно? справа в тому, що alienware aurora часто використовуються в якості ігрових машин на кіберспортивних турнірах, де також важливий зовнішній вигляд ігрових місць кіберспортсменів, що потрапляють в об’єктиви камер з різних ракурсів. Панель кріпиться на магнітні замки, щоб завжди була можливість оперативно зняти і надіти її. До речі, в корпусах оновленої aurora всі панелі кріпляться без застосування інструментів.

Крім застосування системи рідинного охолодження, внутрішній об’єм корпусу продувається вентиляторами, повітряний потік затягується в передній частині корпусу і викидається в задній, де зроблені великі перфоровані вихідні решітки. Спереду і ззаду корпусу передбачені по два посадочних місця під вертушки діаметром 120 мм, «з коробки» вже встановлені по одному вентилятору на вдув і на видув спереду і ззаду відповідно. Третій і четвертий вентилятори можуть бути встановлені в якості опції в залежності від конфігурації системи.

З поліпшеною “проветриваемости” корпусу випливає наступна перевага – низький рівень виробленого при роботі шуму. За рахунок більш відкритої компоновки, відсутності виступаючих елементів і захованих кабелів, повітряний потік не зустрічає зайвих перешкод і опору, проходячи по внутрішньому об’єму і виходячи за межі корпусу з мінімальним шумом. Також, за рахунок «відкритого дизайну» в поєднанні з великим радіусом вентиляторів, останні працюють в більш тихому режимі. За результатами внутрішніх тестів компанії, оновлений дизайн корпусу aurora дозволив знизити рівень шуму на 16% в режимі очікування, на 9% в режимі інтенсивної роботи і майже до 15% при розгоні.

Як і раніше, система доступна в двох кольорах корпусу-світлому і темному, які отримали поетичні найменування «місячне світло» (lunar light) і «зворотна сторона місяця» (dark side of the moon).