Пояснено, чому тор з god of war ragnarok виглядає не як у фільмах marvel

33

Трохи більше тижня тому santa monica studio представили вигляд тора з god of war ragnarok , який виглядає трохи інакше, ніж інші версії персонажа.

Примітно, що тор з гри серйозно відрізняється від героя кріса хемсворта в кінематографічному всесвіті marvel. Тепер ті, хто представили новий погляд на тора, розкрили, чому вони вирішили піти в іншому напрямку.

У бесіді з game informer режисера god of war ragnarok еріка вільямса запитали про ітерацію персонажа від santa monica studio і про те, чим команда надихалася. Вільямс пояснив, що вони хотіли створити версію тора, яка максимально наближена до скандинавської міфології.

Ну, я не знаю, ми просто хочемо, щоб він був великим пацаном, розумієте. Є інтерпретація від marvel-це одне. Це цікаво. Ми хотіли, знаєте, трохи глибше зануритися в саму міфологію. У нього є щось від силачів (спортсменів виду спорту стронгмен). Не у всіх є прес. Вони ніби стіна людської сили, знаєте. Так що тор-стіна бога.

Режисер попередньої частини god of war корі барлог сказав, що йому особисто подобається зовнішній вигляд тора, який придумала студія. Загалом, безумовно, звучить так, що ті, хто працює над грою, є великими шанувальниками версії тора, яку вони створили.