Опитування показало, що лише 10 % власників смартфонів apple планують перейти на iphone 13

16

Менш ніж через тиждень apple представить нове сімейство флагманських смартфонів. Опитування, проведене компанією savings, показує, що тільки 10% користувачів iphone планують оновлення до нової моделі.

9to5mac.com

В опитуванні брало участь понад 1500 користувачів смартфонів apple. З опитаних лише 10% заявили, що планують придбати iphone 13, в той час як 64% учасників опитування сказали, що не збираються оновлювати свій смартфон. Більше чверті, 26 % опитаних, вагалися з відповіддю. З тих, хто планує оновлення, 33% володіють iphone, яким менше року. Учасники опитування найбільше чекають в нових смартфонах apple поліпшеної камери, більшої ємності акумулятора і підтримки супутникового зв’язку. 8 % опитаних чекають нових кольорів корпусу, а ще 4% досі сподіваються, що apple поверне в нові смартфони дактилоскопічний сканер.

У липні аналітик jpmorgan заявив, що потенціал продажів iphone 13 може перевершити очікування інвесторів. Банк очікує, що apple продасть 226 мільйонів нових смартфонів у 2022 фінансовому році. Інші інвестори очікують продажів у розмірі 150-210 мільйонів одиниць.

За чутками, iphone 13 отримають зменшений виріз для камери на лицьовій панелі, екрани з високою частотою оновлення в pro-версіях, поліпшені камери і підтримку супутникового зв’язку для виклику екстрених служб. Більш детально про можливості нових смартфонів apple розповість у вівторок, 14 вересня, о 20:00 за московським часом.