Wechat зробила контент сервісу wechat доступним для пошуковиків google і bing

33

0 wechat зробила контент сервісу wechat доступним для пошуковиків google і bing

Китайський техногігант tencent, що володіє месенджером – » суперприкладом ” wechat, зробив контент останнього доступним для деяких пошуковиків за межами кнр, включаючи популярні google і bing. Майданчик wechat набагато функціональніший звичайного сервісу з обміну повідомленнями – вона почасти схожа на соціальні мережі і новинний портал.

Appscharger.com

Тепер інформація з новинних стрічок акаунтів доступна іншим пошуковикам крім належить tencent движка sohu. Примітно, що в китайському сегменті інтернету довгий час домінували кілька техногігантів, які блокували посилання і пошуковики конкурентів. Подібна практика часто іменується»обгородженими садами”. Останнім часом вона критикується китайською владою, що вимагає більшої прозорості.

Минулого місяця китайське міністерство промисловості та інформатизації (miit) наказало компаніям припинити подібні блокування, як негативно впливають на користувальницький досвід і порушують права громадян.

Як повідомляє reuters з посиланням на джерело, знайоме з питанням, miit досить давно вивчало можливості зробити контент wechat доступним для зовнішніх пошукових систем. Тим не менш, інформація з wechat досі недоступна для домінуючого в кнр пошуковика baidu.

За даними аналітиків компанії citi, потенційне «відкриття соціальної екосистеми для пошукових сервісів» зробило б позитивний вплив на бізнес baidu, оскільки його «лідируюча позиція провідного пошукового шлюзу послаблювалася і розмивалася зростанням і домінуванням суперприкладень».