Російськомовна версія lineage 2 отримала оновлення master class

19

Російськомовна версія mmorpg lineage 2 отримала оновлення під назвою master class. Даний патч додав в гру новий клас, лицаря смерті, який являє собою персонажа, здатного звертатися в справжнього монстра.

Основний геймплей лицаря смерті базується на використанні аур, одна з яких здатна завдавати серйозної шкоди ворогам, а інша спрямована на посилення захисних характеристик персонажа. Вибрати даний клас можуть тільки представники раси людей, темних ельфів і світлих ельфів.

Разом з цим, master class привніс в гру і інші зміни. Наприклад, гравці отримали можливість відправитися вивчати нову територію глобального полювання» повалення”, а також прогулятися по середньому рівню вежі зухвалості. Зайнятися вивченням свіжого контенту локалізатори вітчизняної lineage 2 пропонують на двох нових серверах, naga і sirra, названих на честь однойменних босів.

До речі, якщо ви вирішите приступити до освоєння світів на цих двох шардах, вам покладається цікава нагорода у вигляді набору екіпіровки, доступна в скринях. Щоб забрати її, вам потрібно пройти по посиланню і слідувати підказкам.