Наприкінці вересня стартує альфа-тест world war 3

22

Міжнародний ігровий бренд my.games і студія the farm 51 анонсували закритий альфа-тест для гравців, які купили world war 3 в період раннього доступу. Veteran alpha test пройде з 30 вересня по 4 жовтня. Гравцям буде представлена поліпшена версія тактичного шутера world war 3, над яким активно працювали півтора року.

Veteran alpha test покаже оновлену версію тактичного шутера world war 3. Гравцям будуть доступні два режими і чотири карти: командний бій в берліні і варшаві, а також тактичні операції в москві і полярному. Кожна з локацій детально відтворена з урахуванням всіх руйнувань, які несе за собою глобальний конфлікт. Будуть продемонстровані і деякі можливості кастомізації, так що гравці зможуть налаштувати за своїми уподобаннями доступні види зброї і уніформ.

World war 3 прагне надати гравцям захоплюючий досвід і відчуття присутності на сучасному полі битви, при цьому залишаючись доступною для новачків жанру. У порівнянні з ранньою версією, були значно покращені анімація і стрілянина, а реалістичні карти, велика настройка зовнішнього вигляду і деталізоване зброю створюють цілісний ігровий процес, який розробники, the farm 51, описують як “ігровий реалізм”.

Розробники також розкажуть про виконану роботу і поточний стан гри під час прямої трансляції, яка відбудеться 29 вересня о 19:00 за мск на офіційному youtube-каналі world war 3.

Veteran alpha test розпочнеться о 15:00 за мск, 30 вересня і триватиме до 15:00 за мск, 4 жовтня за московським часом. Взяти участь у тестуванні зможуть ті користувачі, хто придбав world war 3 в steam під час раннього доступу.