Як в OpenCart налаштувати FTP

261

Від автора: вітаю вас, друзі. Отже, ми продовжуємо цикл статей, присвячених знайомству з однієї з найпопулярніших CMS для створення інтернет-магазинів – OpenCart (Оперкарт). У цій статті ми поговоримо про те, як в OpenCart налаштувати FTP.

Давайте почнемо з того, для чого взагалі в OpenCart може знадобитися налаштування FTP доступу. Це може знадобитися для однієї єдиної мети – установки додатків (модулів). При цьому FTP потрібен тільки для встановлення модулів у вигляді архіву з розширенням ocmod.zip модулі у вигляді єдиного файлу ocmod.xml встановлюються без проблем без установки протоколу FTP.

І хоча налаштування FTP насправді і не є обов’язковою, можна обійтися і без неї, все ж давайте подивимося на практиці, як налаштувати FTP доступ в Опенкарт. До речі, а як ми можемо обійтися без FTP при установці додатків? В одній з попередніх статей ми з вами встановлювали модуль Quick Fix, який якраз і призначений для простої установки інших модулів без необхідності налаштовувати FTP.

Отже, я візьму будь-модуль в архіві ocmod.zip і спробую встановити його з меню Доповнення – Встановлення додатків. При цьому в процесі установки ми отримаємо відповідну помилку.

Як в OpenCart налаштувати FTP

Як в OpenCart налаштувати FTP

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

Добре, давайте спробуємо налаштувати FTP. Для цього йдемо в меню Система – Налаштування, де переходимо у вкладку FTP, на якій нам і потрібно заповнити дані для доступу до сервера сайту по FTP.

Як в OpenCart налаштувати FTP

Зберігаємо налаштування і спробуємо повторно встановити модуль. Якщо ми не помилилися з налаштуваннями і немає ніяких інших проблем, то установка тепер пройде без проблем.

Як в OpenCart налаштувати FTP

На цьому сьогодні все. Більше про OpenCart ви можете дізнатися з наших безкоштовних або платних уроків.