Пересів з airpods на провідні навушники. Ось що я думаю

24

Ні у кого немає сумнівів в тому, що airpods зробили революцію в світі навушників. Саме завдяки навушникам від apple користувачам вийшло прищепити думку про те, що від проводів пора відмовлятися. Заперечувати цей факт просто безглуздо. Але мало хто пам’ятає, що в сенсі звуку в купертіно і до цього було все в повному порядку. Згадайте earpods. Ні трохи не менш популярна гарнітура, яку користувачі дуже поважали. Що вже говорити, навіть користувачі android воліли собі таке рішення. Коли купуєш собі airpods, всі інші навушники просто перестаєш сприймати. Волею доль склалося так, що мені довелося відмовитися від свого улюбленого аксесуара і повернутися прямо в 2012 рік. Сьогодні пропоную порівняти дві гарнітури від apple, поговорити про всі нюанси використання і вирішити, чи варто переплачувати за них 15к, адже earpods поставляються в комплекті.

Я пересів з airpods на earpods. Розповідаю про свої враження.

Не подумайте. Сам би я від airpods не відмовився ніколи. Одного разу у мене вже траплялися з ними біда. Але навіть в цьому випадку я не став користуватися нічим іншим. Просто відмовився від музики на якийсь час. Зараз ситуація інша. Я просто залишив їх в іншому місті, а поки чекаю, використовую дротову гарнітуру.

Якість звуку airpods

Варто було тільки увіткнути провід в роз’єм, як відразу ж я помітив різницю в звуці між дротовими і бездротовими навушниками. Не сказати, що воно кардинально відрізняється, але коли слухаєш музику через одну гарнітуру кілька років, звикаєш дуже сильно.

Якість звуку в airpods вище, ніж у проводового аналога, але на тлі sony все одно низька.

Я великий фанат рок-музики. Rammstein, slipknot, linkin park і далі за списком. І як тільки я включив свої улюблені композиції, відразу помітив, що верху в дротових навушниках дуже не вистачає. Нижні частоти-добре, середні-відіграють як треба, а ось з верхом біда. Тому мої музичні смаки на найближчий час теж зазнають деяких змін.

Говорячи про якість звуку, ще багато років тому я помітив, що з плином часу в дротових навушниках з роками втрачається вся краса звучання. Я так і не знайшов ніякої причини, крім банального сміття, який поступово забивається в сіточку. У підсумку почав міняти вуха кожні 1,5 року. З урахуванням того, що всі шнурки зроблені з переробляється матеріалу і дуже швидко рвуться, іноді доводилося робити це частіше.

Знали б ви, скільки у мене було подібних гібридів в шафі.

Мікрофон airpods

Не можна не сказати про мікрофон. У airpods він просто огидний. Розмовляти по них на жвавій вулиці вкрай важко. Особливо це помітно, коли записуєш голосові повідомлення, а потім переслуховуєш. Хрипи, звуки автомобілів, побічні шуми — все це робить їх просто нестерпними.

З earpods, звичайно, все в тисячу разів краще. Причина тому ясна, як день-наявність мікрофона на дроті. Розмовляти по ньому дуже зручно, нічого не треба тримати, просто надів навушники, і все готово. Обов’язково візьму собі на замітку такий лайфхак, щоб розмовляти через них з впливовими людьми. Все-таки неприємно, коли в трубці щось шумить.

Мікрофон в airpods на зображенні виглядає красиво, на ділі-ні про що.

Підписуйтесь на нас в яндекс.дзен, там ви знайдете багато корисної та цікавої інформації зі світу apple.

Екосистема apple

Ось де я по-справжньому випробував крутий досвід — так це всередині екосистеми apple. Ці хлопці з купертіно заявляють, що airpods з’єднуються з будь-яким гаджетом і дозволяють бесшовно перемикатися між пристроями. Вони вам брешуть! мої airpods абсолютно без перебоїв працюють в зв’язці айфон-айпад. Тільки відійшов від планшета, включив музику і ось, будь ласка.

Але з macbook це не працює від слова зовсім. Вірніше працює, але поки нормально підключишся, сто років пройде. Але це я можу тільки про мак сказати. Про те, як airpods працює з windows-пристроями, говорив мій колега, автор appleinsider.ru іван герасимов. Рекомендувавши.

У зв’язці iphone + mac краще використовувати дротову гарнітуру. Інакше нервів не вистачить.

C ноутбуками apple зробила дуже цікаво. За фактом, якщо у вас немає airpods, до ноутбука вам не підключити нічого. Ну, провідні навушники в комплекті йдуть з lightning взагалі-то. Так що доведеться купувати або перехідник за дуже багато грошей, або окрему гарнітуру.

Не хочу прикидатися дурником. Зрозуміло, що для багатьох mac-основна машина для роботи зі звуком. І ніякі навушники від apple (включаючи airpods max) сюди не підійдуть. Звідси і необхідність в роз’ємі»джек”. Інакше музиканти б сильно засмутилися, самі подумайте.

В цілому, якщо висновки такі. Якщо ви використовуєте навушники тільки з iphone і ноутбуком, earpods, як і будь-які інші провідні навушники вам точно припадуть до душі. З ними і розмовляти зручно, і перемикатися між пристроями простіше.

Що стосується якості звуку, різниця все ж є. Скажу так: якщо вибирати між earpods або airpods, то точно другі. Але якщо вибирати між airpods і інший провідний гарнітурою за схожу вартість — будь-які інші будуть на порядок вище. Як не крути, а apple це про зручність використання, а не про якість звучання.