Четвертий Telegram отримав кілька нових інструментів

219

Від автора: Telegram випустив апдейт свого месенджера до четвертої версії. У ньому з’явилася підтримка проведення платежів, відеоповідомлення і сервіс Telescope.

У четвертій версії мессенджерая з’явилася можливість інтеграції платежів через спеціальний API. Після його підключення в інтерфейсі бота з’являється кнопка «Pay». Для проведення оплати користувачеві потрібно натиснути на неї, ввести номер картки і вказати адресу доставки товару.

Зараз основна маса платежів відбувається через систему Stripe. У найближчі дні для користувачів з більш ніж 100 країн стані доступною PaymentWall. А протягом кількох тижнів список платіжних систем значно розшириться. Протестувати новий функціонал можна тут.

При здійсненні платежів Telegram не буде зберігати, обробляти дані, введені користувачем. Комісія за переказ коштів не буде братися ні з однією з сторін.

Щоб відправити коротке відео, потрібно натиснути на іконку мікрофона і активувати режим відеозапису. Тривалість ролика не може перевищувати 1 хв. Автовідтворення пересилається відео ввімкнуто за промовчанням. Користувач може змінити цей параметр в налаштуваннях свого профілю.

Короткі відео також використовуються в сервісі Telescope. Він призначений для власників відкритих каналів. З його допомогою вони можуть записувати короткі (однохвилинний) ролики і публікувати їх на своєму майданчику. Для перегляду відеоколекції, розміщеної на каналі, користувачеві не потрібна реєстрація (авторизація) у системі Telegram.