Gfx tool 10.1.0

119

gfx tool – корисна андроїд утиліта для користувачів слабких мобільних пристроїв, яке допоможе детально налаштувати параметри відеоадаптера, щоб запустити pubg. Безкоштовна програма включає в себе радий налаштувань, необхідних для оптимізації під конкретні цілі.

Функціонал:

Особливості андроїд програми включають в себе тонке налаштування більшості параметрів вбудованої відеокарти телефону, дозволяючи налаштувати їх під кожен додаток.

Таким чином користувач зможе запустити ігри які пригальмовують з меншими вимогами, позбувшись від дискомфортної ситуації.

Управління:

Працювати з андроїд програмою зручно за рахунок зрозумілого меню, де все детально розписано. Кожен елемент управління представляє випадаючий пункт або поле для введення значення, де в ручному режимі підбираються настройки. У спеціальному розділі можна подивитися безліч корисної інформації, щоб краще розуміти де потрібно знизити значення, а де підвищити, щоб досягти бажаного результату.

Актуальність:

Gfx tool-корисна і незамінна утиліта для користувачів відеоігор, де сучасні програми вимагають потужне обладнання. Саме даний софт дозволить знизити показники графіки, щоб можна було комфортно пограти. Експериментуйте і тестуйте різні значення, домагаючись ідеального результату під кожну ситуацію.

Оформлення:

Інтерфейс утиліти досить простий і не має ніяких особливих дизайнерських рішень. Всі пункти досить великі, тому помилкові дії зведені до мінімуму. Структура інформаційного матеріалу має послідовне і зрозуміле оформлення, що дозволить навіть не досвідченому користувачеві розібратися.

Особливості gfx tool:

  • гнучка настройка.
  • зрозумілий інтерфейс.
  • зручне управління.
  • великі елементи.
  • докладна інструкція.
  • підтримка різних пристроїв.

Висновок:

Gfx tool-корисна утиліта в побуті будь-якого android геймера, яка дозволить зіграти в популярні ігри навіть на старих пристроях з деякими обмеженнями по графіці і продуктивності.