У 2017 році «Однокласників» стало більше на 13%

200

Від автора: за рік аудиторія «Однокласників» збільшилася на 13% і досягла 330 млн. користувачів. Таку інформацію оприлюднили представники компанії.

У 2017 р. кількість користувачів «Однокласників» досягло 330 млн. Зростання аудиторії за рік склав 13%. Це приблизно на 3% більше порівняно з 2016. Тоді темпи приросту досягли 9,3%.

Крім цього, відповідно до внутрішньої статистики соціалки, мобільна аудиторія «Однокласників» зросла до 33 млн. унікальних відвідувачів в місяць. Що на 17%, ніж в 2016 р.

Також представники соціальної платформи відзначили підвищення загальної залучення аудиторії. Користувачі стали проводити більше часу в соціальній мережі, більш тісно взаємодіяти з різними сервісами і частіше дивитися опубліковані відео. Показник затребуваності роликів досяг півмільярда переглядів на добу.

У новому році компанія збирається зосередитися на розширення функціоналу для просування серед аудиторії платформи, інтеграції популярних сервісів та інструментів. А також на виробництві і запуску власних (ексклюзивних) шоу і серіалів.