Пояснення кінцівки фільму “будинок гуччі” від сценариста

54

«будинок gucci ” може похвалитися акторським складом, до якого увійшли відома поп-зірка леді гага і номінований на премію «оскар» адам драйвер. Режисером же виступив улюблений багатьма рідлі скотт.

увага! нижче можливі спойлери!

Заснований на книзі сари гей форден «будинок гуччі. Сенсаційна історія вбивства, божевілля, гламуру і жадібності» 2001 року, фільм присвячений роману мауріціо гуччі (драйвер) і патриції реджані (гага). Це призводить до бажання реджані взяти під контроль знаменитий італійський модний бренд gucci. Ланцюг подій, викликаний боротьбою за владу, в кінцевому підсумку призводить до смерті мауріціо після того, як він застрелений кілером, найнятим для вбивства дружиною.

Сценарист стрічки, роберто бентівенья, нещодавно зустрівся з entertainment weekly, щоб обговорити свій підхід до кульмінаційної сцени вбивства. Він згадав, що, хоча тільки один головний персонаж зустрів свою смерть в кінці, “насправді це дві смерті”. На його думку, реджані теж “трохи померла всередині” після смерті чоловіка.

Я думав, що це [одна] смерть, але насправді це дві смерті. Коли патриція знає, що мауріціо збирається померти, я думаю, що вона також трохи вмирає всередині. Я завжди уявляв це як проміжну ланку між цими двома моментами: вбивство мауріціо і патриція у ванній, яка зрозуміла, що вона накоїла і що вона не може змінити.

Після прохання мауріціо гуччі подати на розлучення, лють патриції в кінцевому підсумку підштовхнула її до вербування кількох кілерів з сицилії за допомогою джузеппіни ауріємми (сальма хайек), щоб покласти покінчити з чоловіком. В одній з заключних сцен фільму кілери застрелюють мауріціо серед білого дня біля його резиденції. Фінал підкреслює жаль патриції про те, що вона зробила, але також вказує на той факт, що для неї було занадто пізно змінювати результат в той фатальний ранок.

Незрозуміло, чи є події, що відбуваються в «будинку gucci» , точними, оскільки реальні члени сім’ї гуччі вже посварили більшу частину того, що відбувається у фільмі. Проте, з точки зору розповіді, можна з упевненістю сказати, що бентівенья і співавтор сценарію беккі джонстон прекрасно вловили основні моменти однієї з найважливіших сцен стрічки.