Valve:» проекту steam deck 2 ще немає, але ми вже думаємо в цьому напрямку «

23

Компанія valve поки домоглася успіху на» залізному ” ринку тільки з фірмовим шоломом віртуальної реальності, проте перспективна гібридна консоль steam deck готується змінити цю ситуацію. Представники студії відзначили, що збираються активно підтримувати ігрову систему після релізу, проте вже зараз думають про майбутнє і новий пристрій в лінійці.

Співробітники valve грег кумер і лоуренс янг розповіли про процес розробки steam deck і подальші плани компанії в інтерв’ю rock, paper, shotgun. Дизайнери заявили, що консоль завжди замислювалася як новий спосіб запускати ігри з steam, тобто як портативний комп’ютер. При цьому ще пару років тому сконструювати відповідне для це пристрій було б набагато складніше через технологічні обмеження.

В результаті valve вдалося знайти відповідне рішення у співпраці з amd. Тепер компанія думає про наступну версію steam deck, а точніше про те, коли варто перейти до її підготовки, з урахуванням того ж технологічного прогресу.

” ми вже думаємо про майбутнє, оскільки віримо, що лінійка steam deck залишиться з нами надовго. Так що так, ми міркуємо про наступну консолі, починаємо будувати плани в цьому напрямку. Проекту steam deck 2 ще немає, але ми думаємо в цьому напрямку, обговорюємо можливі характеристики наступного покоління».

Співробітники valve додали, що не планують закидати steam deck відразу після релізу заради наступної консолі. Компанія конструювала пристрій з розрахунком на майбутні релізи, так що проблем із запуском свіжих ігор бути не повинно. До того ж розробники будуть оновлювати прошивку, операційну систему і так далі, розширюючи список функцій і підтримуваних технологій при необхідності.

Нагадаємо, що steam deck була анонсована в липні — перші поставки гібридної консолі намічені на кінець 2021 року. Раніше представники valve заявляли, що на пристрої можна буде запустити будь-яку гру з бібліотеки steam.