Енді серкіс назвав шедевром “бетмена” метта рівза

11

Фільмам кіновсесвіту dc не звикати до проблемних виробництв, і, можливо, найяскравішим прикладом є « бетмен » метта рівза.

Спочатку, проект повинен був бути присвячений темному лицареві у виконанні бена аффлека, причому виконавець, крім головної ролі, повинен був виступити режисером і сценаристом. Але в 2019 році він покинув проект, і мантія бетмена була передана роберту паттінсону, в той час як на режисерський пост був обраний метт рівз.

Мало що відомо про картину на даний момент, але за останній час ми отримали кілька інтерв’ю, в яких члени акторського складу ділилися своїми враженнями. Енді серкіс, який грає альфреда, днями дав чергове інтерв’ю порталу the hollywood reporter, в якому похвалив роботу метта рівза, з яким вони разом працювали над « планетою мавп: революція », а його надихаючі коментарі ви можете прочитати нижче:

Я скажу вам, що возз’єднатися з меттом рівзом, продюсером діланом кларком і супервайзером з візуальних ефектів деном леммоном було приголомшливо. Ми чудово провели час під час зйомок, і коли справа дійде до екрану, метт рівз продемонструє ще один шедевр, тому що він багато в нього вклав. І так, мені заборонили говорити про альфреда.

Це вже не перший раз, коли енді серкіс хвалить ” бетмена » метта рівза, і хочеться вірити, що все, що він говорить – дійсно так. Зовсім скоро ми повинні отримати другий трейлер кінокоміксу, оскільки в цьому місяці пройде dc fandome-захід запланований на 16 жовтня.