Ілон маск заявив, що роботи tesla bot зможуть з часом знаходити унікальну особистість

19

Під час недавнього інтерв’ю глава tesla ілон маск (elon musk) підтвердив, що компанія має намір створити працездатний прототип людиноподібного робота до кінця наступного року. Якщо раніше акцент робився на виконанні такими роботами рутинних операцій, то на цьому тижні маск заявив, що з часом кожен робот зможе обзавестися унікальними рисами особистості і стати хорошим компаньйоном для свого власника.

Джерело зображення: tesla

До цього глава tesla підкреслював, що напрацювання компанії в сфері систем штучного інтелекту, які використовуються при створенні систем активної допомоги водієві, з рівним успіхом можуть бути застосовані для управління людиноподібними роботами bot. Їх серійне виробництво з часом може початися на підприємстві tesla в техасі, в безпосередній близькості від якого розташувалася нова штаб-квартира. В інтерв’ю лексу фрідману (lex fridman) глава компанії пояснив, що не готовий назвати терміни початку серійного виробництва таких роботів, але прототип «гідного рівня» з’явиться ближче до кінця наступного року.

” з часом він може знайти унікальну особистість. Не можна сказати, що всі роботи будуть однаковими. Особистість кожного буде розвиватися для кращої адаптації до власника, якщо так можна висловитися», — пояснив ілон маск у своєму інтерв’ю. Ведучий каналу при цьому додав, що подібна адаптація роботів допоможе людям боротися з самотністю. Маск же порівняв майбутніх роботів tesla з відомими персонажами «зоряних воєн» — роботами c3po і r2d2.