Тепер в ботах Telegram можна розраховуватися через Яндекс.Касу

244

Від автора: власний API Telegram отримав підтримку онлайн-платежів Яндек.Каси. Що дозволить комерційним ресурсів приймати оплату за послуги і товари в ботах месенджера через цей сервіс.

Боти Telegram зможуть приймати і обробляти платежі, що проводяться користувачами через Яндекс.Касу. Завдяки чому інтернет-магазини зможуть розширити можливості свого торгового функціоналу, розміщеного в месенджері.

Для підключення платіжного сервісу Яндекса при створенні бота в списку провайдерів за замовчуванням досить вказати Касу. А також в параметрах прописати свій shopId.

Після підключення Каси «торгові» боти зможуть приймати оплату через платіжку Яндекса, а адміністратори інтернет-магазинів отримають доступ до статистики та історії покупок у особистому кабінеті сервісу.

Щоб оплатити товар через Яндекс.Касу, користувачеві досить вказати в чаті номер своєї картки і верифікувати платіж одним дотиком. При цьому ритейлери зможуть налаштувати бота під умови продажу. Наприклад, додати час доставки, зробити знижку або запропонувати покупцю для придбання супутні товари.