10 ігор в Телеграмі, про яких вам варто дізнатися

609

Від автора: вітаємо вас, шановний користувач месенджера Telegram! А якщо ви все ще з яким-то об’єктивно-суб’єктивних причин не стали таким, — раджу це виправити. Адже це — не просто месенджер, створений для обміну текстовими повідомленнями, фото і відео. У ньому є чимало інших цікавих фішок, одна з яких — ігри в Телеграмі. Сьогодні ви дізнаєтеся, які ігри є в цьому месенджері, як їх знайти, як в них грати, і які ігрові режими доступні юзерам.

10 ігор в Телеграмі, про яких вам варто дізнатися

Як знайти ігри в Телеграмі?

У пошуку різних фішок в Телеграмі користувачам допомагають спеціально навчені» боти. Деякі з них можуть підібрати фільми для перегляду, деякі — надають інформацію зі світу музики. Інші ж дозволяють нам бути в курсі курсу 10 ігор в Телеграмі, про яких вам варто дізнатися валют або вивчати англійську, німецьку, французьку та інші іноземні мови. Є функціональні боти, створені для того, щоб додати в систему пак власних стікерів для спілкування.

Стало бути, за пошук ігрових програм в Telegram’е також відповідає спеціально навчений» бот, ім’я якому @gamee. «Робот» може працювати як за допомогою особового «спілкування» в окремому чаті, так і у вбудованому режимі, подібно тим, які допомагають вставляти скажімо gif-анімації, статті з Вікіпедії, відео з Ютуба і так далі. При цьому — абсолютно не важливо, чи є бот учасником чату або групи, — вони в буквальному сенсі стали всюдисущими, що значно спрощує користування месенджером. На всяк випадок нагадаю, що «відгукуються» на «імена» @gif, @pic, @wiki… Так от, «містер» @gamee працює за тим же принципом, що і його «колеги».

Щоб знайти гри, введіть в пошук ім’я @gamee. Система запропонує вам кілька варіантів. Виберіть той, який відзначений знаком автентичності «✅». Таким чином ви вступите з «роботом» в діалог. У наступному розділі ми представимо список дій, які вам належить зробити, щоб вступити в гру. У процесі «спілкування» будуть з’являтися кнопки, які вам і належить використовувати, щоб здійснити те чи інше дію.

Як використовувати функціонал системи?

Функціонал дуже простий, тому труднощів при використанні виникнути не повинно.

натисніть кнопку Start. Бот, в свою чергу, надасть порядок дій, що, власне, допоможе вам зорієнтуватися;

виберіть один з варіантів: Play with friends (режим гри з друзями)/Random game (рандомная [випадкова] гра)/Trending games today (список найбільш популярних ігор на сьогоднішній день).

Крім цих функцій, нам також доступні: Last played games/Categories/Your Highscores/Rate Bot/Download Gamee. Завдяки цим функціям ви можете побачити останні ігри, в які ви грали (раптом забули), вибрати гру згідно з категоріями, побачити свої рекорди, оцінити роботу сервісу або завантажити гру. До речі, система працює так, що ігри не займають пам’ять вашого смартфона, якщо ви самі не захочете її встановити.

Мабуть, концепція ігор в Telegram’е полягає в тому, щоб грати з друзями. Зрозуміло, можна вибрати і одиночний режим (Solo), але в цьому режимі ви не зможете змагатися, адже ігри месенджера розраховані саме на те, щоб випробувати свої сили з іншими гравцями, а не тільки встановлювати і бити власні рекорди.

Якщо ви виберіть пункт Play with friends, система автоматично запропонує створити діалог з одним або кількома друзями зі списку ваших контактів. В цьому діалозі напишіть ім’я бота @gamee, потім поставте Space (пробіл). Бот запропонує вам вибрати одну з ігор, в яку ви можете зіграти.

Якими іграми має месенджер?

В даному розділі ми зробимо огляди міні-ігор, що вже встигли завоювати популярність серед користувачів.

Space Orbit

Гра переносить нас у відкритий космос. По орбіті безперервно рухається космічний корабель, але вороги постійно намагаються підбити його за допомогою снарядів. Від цих снарядів нам необхідно ухилятися, використовуючи кнопку внизу.

Щоб приступити віртуального польоту крізь галактику, — потрібно виконати подвійне натискання цієї стратегічно важливої для нас кнопки. Тепер, використовуючи цю ж кнопку нам належить управляти космічним судном, йдучи з лінії ворожого вогню. В залежності від того, наскільки довго ви зможете ухилятися від обстрілу — вам і будуть нараховані очки.

Karate Kido

Ігровий процес являє собою тренування каратиста, який
тренується з якоюсь подобою дерев’яного людини. Це — пристосування для відпрацювання техніки бою, яке використовувалося, головним чином, майстрами Вин-Чунь, скажімо, такими, як Іп Ман. У цього майстра брав уроки сам Брюс Лі.

У процесі тренування персонажеві треба наносити удари по вертикальній частині пристосування, при цьому — ухиляючись від палиць, прикріплених до нього з обох боків горизонтально. Натискаючи на все ту ж круглу сіру кнопку, — ви переміщаєте персонажа з одного боку стовпа — до іншої.

Чим довше ви зумієте ухилятися, — тим більше очок вам буде нараховано після того, як каратист зовсім втомиться від тренування.

Spiky Fish

Мета гри — нагодувати рибу, за яку ви граєте, але при цьому — не дати їй напоротися на гострі шипи і загинути. Чим більше корму вийде вжити в їжу, — тим більше очок буде нараховано в кінці — після неминучої загибелі, як би фатально це не звучало.

Football Star

Любите футбол? Якщо так, то ця міні-гра має всі шанси викликати ваш інтерес. Адже вам належить грати за футболіста N-ної команди, завдання якого проста і зрозуміла — забити м’яч у ворота протилежної команди. Але, як і в справжньому футболі, — тут все не так просто: гравець повинен вдарити по м’ячу саме в той момент, коли останній буде знаходитися у визначеному колі. Не раніше/не пізніше.

Mr. Muscle

Центральною фігурою гри виступає класичний важкоатлет початку XX століття: величезних габаритів, в смугастому трико, з вусами і короткою стрижкою. Цей образ увійшов в історію завдяки таким знаменитим силач минулого як Петро Крилов, Іван Заїкін, Олександр Засс.

Мета гри полягає в тому, щоб допомогти силач, тримає стійку, зберегти рівновагу і не впасти. Позаду нього по центру позначена пунктирною лінією. Перпендикулярно до цієї лінії, над готової у атлета пролітають прямокутні блоки. Наше завдання полягає в тому, щоб встигнути вчасно розділити цей блок на дві частини, коли пунктирна лінія буде проходити строго по центру. Якщо розрубати блок занадто рано або занадто пізно, — силач втратить рівновагу і впаде. Сенс в тому, щоб протриматися як можна довше, порубавши як можна більшу кількість блоків.

F1 Racer

Класична гонка Формули-1, виконана в ретро-стилі. Зіграти в подібні гонки ми могли ще в 1990-ті на приставки Sega чи Dendy. Ви мчите по трасі, немов веде з електронних, неонових 80-х в цифрові, швидкісні 90-ті на боліді. Ваше завдання — уникати зіткнення з іншими гоночними авто, що рухаються в попутному напрямку та іншими перешкодами, що виникають на вашому шляху. Одне зіткнення означає для вас — кінець гонки.

Moto FX

Якщо пошукати аналоги, щось подібне було доступно на старих мобільних телефонах, начебто Siemens C75/CX75/M65. Ви граєте за мотоцикліста, який, безумовно, не шукає легких шляхів. В процесі його екстремальної поїздки, вам належить збирати монети і виконувати запаморочливі трюки. І при цьому — треба по можливості не розбитися.

2048

До фільму Blade Runner 2049 гра 2048 навряд чи має пряме відношення. Хоча, як і кінокартина той, що Біжить по лезу 2049, — 2048 має властивість тримати в напрузі. Перед нами поле, що розділене на 16 осередків. Після кожного вашого ходу на екрані з’являється блок з цифрою 2 або 4, які слід складати між собою. Мета — утворити на полі клітинці з числом 2048. Гра буде завершено, коли на всьому полі залишиться тільки один блок, що містить заповітне число 2048.

Lumberjack

Перед нами класичний канадський лісоруб: у джинсах, картатій сорочці, з бородою. Той образ, який експлуатується представниками субкультури хіпстерів. Ігровий процес являє собою обробку вертикального стовбура дерева сокирою. При цьому лісорубові необхідно ухилятися від горизонтальних гілок. В сутності, від гри Karate Kido, Lumberjack відрізняється лише антуражем. А принцип залишається тим же.

Swooop

Дана гра по-своєму унікальна. Не завдяки геймплею, а, швидше, свого складного виконання. Якщо порівняти Swooop з аналогічними аркадами, то увагу гравця перш за все, буде звернено неймовірно якісну, як для подібних міні-ігор, графіку і цілком доречну музику, що супроводжує ігровий процес.

Дія гри розгортається на невідомому острові в океані. Ви керуєте невеликим літаком, схожим на ті, що використовувалися в першій половині XX століття, збирати кристали і попутно ухиляєтеся від всіляких перешкод. Шанувальники Kaiju і King Kong можуть навіть угледіти в цьому якусь відсилання.

Ще одна особливість Swooop полягає в тому, що ваш літак не має безмежним запасом палива. Поповнити запас можна, підхопивши на льоту умовно позначений гайковий ключ.

Замість висновку< /h3>

Ну що, з’явилося бажання спробувати свої сили в одній з міні-ігор? Те, що ми розібрали у статті — лише мала частина того, чим уже володіє месенджер. До того ж, всілякі новинки виходять практично щотижня. Будемо тримати вас у курсі подій, що шановний читач, щоб ви не пропустили нічого важливого і цікавого. Тому чекаємо нашої нової зустрічі на сайті. Заходьте ще!