Том холланд прокоментував шибайголову і зустріч з людиною-павуком

35

Виконавець ролі людини-павука том холланд не боїться коментувати нову можливу команду в рамках кіновсесвіту marvel.

Коли викритий пітер паркер (холланд) просить доктора стренджа (бенедикт камбербетч) чарівним чином змусити світ забути його таємну особистість, втручання в мультивселенську призводить до перетину світів і повернення зеленого гобліна (віллем дефо), доктора восьминога (альфред моліна) і електро (джеймі фокс). За чутками, інші люди-павуки (тобі магуайр і ендрю гарфілд) і метт мердок (чарлі кокс) також з’являться в «людині-павуку: немає шляху додому» .

Inverse запитали у холланда про чутки, що стосуються кросовера з шибайголовою. На це актор відповів наступним чином, уникнувши прямого підтвердження чого – небудь:

Я любив «шибайголову» . Мені він дуже, дуже сподобалося. Я думаю, що чарлі кокс був чудовим. Я вважаю, що вінсент д’онофріо чудово попрацював у ролі вілсона фіска. Було дійсно здорово побачити темну сторону персонажа marvel. Ця сцена бійки в коридорі була вражаючою. Знаю деяких каскадерів, які створювали цю сцену. Це було чудове шоу.

Кокс і д’онофріо разом знімалися протягом трьох сезонів телесеріалу “шибайголова” , скасованого netflix в 2018 році. За чутками, кокс і д’онофріо скоро знову з’являться у своїх ролях в mcu, а президент marvel studios кевін файгі нещодавно підтвердив повернення чарлі до ролі метта мердока.