Другий трейлер “людини-павука 3” вийде після нового трейлера “морбіуса»

22

Скоро вийде свіжий трейлер ” людини-павука: немає шляху додому» , який фанати очікують вже давно. Але спочатку sony pictures можуть випустити інший ролик.

Правильно, пані та панове… Трейлер кінокоміксу “морбіус” може вийти раніше. І це може мати більший вплив на всесвіт людини-павука від sony, ніж будь-хто може уявити.

«морбіус ” отримав перший трейлер у січні 2020 року, приблизно 21 місяць тому. Цей розрив є причиною того, що шанувальники рідко згадують спін-офф з джаредом лето в головній ролі. У той час як студія намагається розвивати свою франшизу, всі погляди прикуті до триквелу «людини-павука» .

Однак є ознаки того, що sony pictures захочуть нагадати про «морбіус» . У недавньому твіті з офіційного облікового запису книги with great power, що розповідає про історію людини-павука в кіно, письменник шон о’коннелл припускає, що існує “висока ймовірність «того, що другий трейлер » морбіуса «вийде до фінального ролика » немає шляху додому” .

A lot of people somehow missed my point.there’s a high probability that you will get a second #morbius trailer before you get that anticipated #spidermannowayhome trailer.whether you want it or not. #spiderman #jaredleto

— with great power book (@wgreatpowerbook) october 27, 2021