Топ плагінів jQuery. Плагін повноекранного jQuery меню

20

Від автора: вітаю вас, друзі. У даній статті ми з вами повернемося до теми меню jQuery плагінів для роботи з меню на ваших сайтах. Сьогодні ми поговоримо про оригінальній плагіні jQuery меню, який дозволить зробити jQuery повноекранне меню на вашому сайті.

Отже, плагін jQuery меню, з яким ми сьогодні попрацюємо, називається jQuery Fly Side Menu. Даний плагін буквально за пару хвилин дозволить створити вам jQuery повноекранне меню. При цьому створена повноекранна навігація буде з’являтися з приголомшливим анімаційним jQuery 3D ефектом. Виглядає таке меню по-справжньому оригінально і ефектно.

Давайте скачаємо і підключимо необхідні для організації jQuery меню файли.

Тепер розмітка меню і більше контенту, щоб сторінка не виглядала порожній.

  • Home
  • About
  • Catalog
  • Partners
  • Contacts

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Error, natus doloribus inventore iste modi eum saepe, ipsam veniam alias aliquam impedit rerum quae, nostrum laboriosam eligendi mollitia eos. Aut, deleniti.

Насамкінець нам залишається лише звернутися до методу fly_sidemenu() використовується плагін jQuery повноекранного меню.

$(function(){
$(«.sidemenu»).fly_sidemenu();
});

Власне, це все. Меню повинно працювати. Ось так воно виглядає спочатку:

Топ плагінів jQuery. Плагін повноекранного jQuery меню

Ну а такий ефект ми бачимо після відкриття меню:

Топ плагінів jQuery. Плагін повноекранного jQuery меню

Дуже цікавий jQuery 3d ефект для повноекранного меню, погодьтеся. Ну а у мене сьогодні все. Вихідні коди до статті ви можете завантажити за посиланням. Більше про jQuery і JavaScript ви можете дізнатися з наших уроків або курсу. Удачі!