Dc fandome 2021: де дивитися онлайн російською, розклад і час початку

33

Dc fandome повертається після успіху торішнього віртуального заходу, і воно почнеться вже сьогодні.

Пандемія коронавірусу стала великим потрясінням для індустрії розваг: кінотеатри по всьому світу повинні були тимчасово закритися, а фільми відклали, але, можливо, однією з найбільших змін стала скасування таких конвенцій, як san diego comic-con. У відповідь на це warner bros. І dc comics придумали dc fandome, альтернативу для фанатів.

Dc fandome-це віртуальна подія, присвячена всесвіту dc – від коміксів до відеоігор, а також франшиза dceu і arrowverse. Глядачам не потрібно було нічого купувати, щоб відвідати подію, що значною мірою сприяло його успіху.

Цього року шоу не повинно поступитися за кількістю анонсів, тому шанувальники по всьому світу чекають початку трансляції.

час початку

На відміну від минулорічного заходу, dc fandome 2021 пройде за один день, тому фанатам потрібно відповідним чином планувати свій захід. Евент розпочнеться в суботу, 16 жовтня, о 20:00 за московським часом. Подія триватиме приблизно чотири години, але у випадку, якщо ви не зможете переглянути презентації в прямому ефірі, основні оголошення будуть доступні на веб-сайті dc fandome до 31 жовтня.

де дивитися

На щастя для шанувальників коміксів dc, подія fandome може бути «відвідана ” на різних платформах (і безкоштовно), залежно від ваших уподобань. Захід транслюватиметься на офіційному сайті fandome, а також в офіційних акаунтах dc comics на twitch, youtube, facebook і twitter. Пряма трансляція включатиме субтитри різними мовами (арабською, англійською, французькою, німецькою, італійською, японською, корейською, польською, португальською, російською, іспанською та китайською).

Вище можна побачити плеєр з трансляцією на youtube.

чого очікувати

Повний графік dc fandome 2021 не опубліковано, але є тизер-трейлер. Він складається з кадрів фільмів, телешоу і відеоігор, які будуть показані під час заходу що стосується кіно, фанати можуть очікувати «аквамена 2» , «бэтгерл» , «бетмена» , «чорного адама» , «флеша» «шазама 2» , а шанувальники телешоу: «бэтвумен» , «фатальний патруль» , «флеш» , «харлі квінн» , «миротворець» , «супергерл» «супермен і лоїс» .

Шанувальників відеоігор порадують новими поглядами на suicide squad: kill the justice league і gotham knights . Швидше за все, ми отримаємо геймплей.