Epic проти apple: суддя постановив, що пілі з fortnite може з’явитися на суд голим

11

Одним з найдивніших моментів судового розгляду справи epic проти apple цього року було те, що воно було зірвано через розмову про те, чи варто банану пілі-персонажу fortnite – носити одяг у суді. Apple запропонувала пілі надіти одяг у федеральному суді і показала його в смокінгу; epic стверджувала, що в костюмі немає необхідності.

Цей момент прийшов на шостий день судового розгляду, коли адвокат apple проводив перехресний допит метью вайссінджера, віце-президента epic з маркетингу, щоб сформувати розуміння того, як працює гра fortnite. У якийсь момент адвокат apple зазначив, що вони вирішили показати пили в його образі «агента пили», оскільки «ми думаємо, що йому і справді краще бути в костюмі, ніж голяка, адже ми зараз знаходимося у федеральному суді».

Очевидно, це був жарт. Це був невеликий безтурботний момент під час судової справи, присвяченої антимонопольному законодавству. Але після того, як apple розкритикувала epic за розміщення вітрини itch.io і пов’язаних з нею “так званих ігор для дорослих”, адвокат epic просто не міг дозволити apple заявити, що їх голий банан недоречний.

” якби ми могли просто поставити на екран зображення пили-чи є щось недоречне в пили без одягу?”- запитав адвокат epic через 2 години.

«це просто банан, мем», – був змушений відповісти вайссінджер.

Зрештою, рішення судді івонн гонсалес роджерс розумно вказало на те, що практично всі розуміли в той час: пили «просто бананова людина» і «додатковий одяг не потрібно». Шах і мат, apple.

Ні epic, ні apple публічно не заявили, чи планують вони оскаржити цю частину судового рішення.