Опубліковано новий трейлер гри halo infinite під назвою ” the banished rise»

15

Видавець microsoft і студія 343 industries опублікували новийтрейлер гри halo infinite під назвою «the banished rise».

Легендарна серія halo повертається. Вас чекає наймасштабніша кампанія з майстром чіфом в головній ролі, а такжебесплатная мережева гра з безліччю неймовірних нововведень.

  • кампанія. Останній промінь надії згас, людствостоіт на краю загибелі, і майстер чіф готовий битися з найнебезпечнішим ворогом у своєму житті. Одягніть броню найбільшого героя в історії людства і вирушайте в епічну подорож поісполінскому світу-кільцю. Для запуску кампанії придбайте ” haloinfinite (кампанія)».
  • мережева гра. Легендарна мережева гра-даром!знамениті мережеві битви halo стали ще краще і тепер доступибезкоштовно! регулярні сезонні оновлення привносять в гру нові події, режими, карти і контент для спільноти.
  • арена. Halo повертається до витоків: рівні умови длявсіх учасників, розкидане по карті спорядження і загони з 4ігроков — рецепт ідеального бою на арені.
  • битва великих команд. Випробуйте нескінченноемногообразіе бойових можливостей, яке розкривається завдяки поєднанням десятків видів зброї, техніки та спорядження. Відчуйте небезпеку битв великих команд, що розкривають весь потенціал» пісочниці ” halo.
  • персоналізація спартанця. Використовуйте просунуту систему персоналізації, щоб створити свого унікального спартанця.заробляйте і отримуйте нові прикраси за проходження кампанії іігру по мережі. Отримуйте ще більше прикрас, купивши бойовий інвентар з необмеженим терміном дії і розблокуйте новинки в зручному для себе темпі.
  • гра між користувачами різних платформ і поколінь. Halo infinite дарує яскраві враження на xbox one і новіших консолях, а також на пк, завдяки приголомшливій графіці в 4k і першокласної підтримки кроссплатформенной гри.граючи на xbox series x і сумісних пк, насолоджуйтеся можливостями ігор нового покоління, в тому числі підтримкою частоти оновлення екрану до 120 кадрів/сек. І прискореним завантаженням, що створює відчуття єдиного ігрового світу.

Halo infinite вийде на xbox series, xbox one і pc (steam,microsoft store) 8 грудня 2021 року.