Завантажити pcradio premium (повна версія) на андроїд

14

pcradio premium – краще онлайн радіо на андроїд пристрої, яке вже більше восьми років є лідером в області інтернет мовлення. Перевагою програми є відмінна якість звучання, мінімальне споживання трафіку і стабільна робота навіть при самому паршивому з’єднанні з мережею. Ви будите слухати улюблену музику в машині в метро і на вулиці, навіть якщо у вас 2g в телефоні.

Тут вас чекають реально тисячі всіляких радіостанцій всієї європи, азії та країн снд. Так само є тематичні канали з танцювальної, електронної, попсової, хіп-хоп, метал та іншою музикою. Крім того, є ретро мовлення, звуки для релаксу, йоги або масажу. Для самих маленьких слухачів передбачені пісеньки з мультиків і дитячих програм. Кожен знайде собі що послухати в будь-який час.

Так само в додатку передбачені корисні функції по налаштуванню плеєра, ви можете покращувати якість звуку і підлаштовувати його під себе завдяки десяти порожнинному еквалайзеру. Так само доступні готові настройки (lq mq hq), перемикаючись між ними можна поправити переривання при поганому сигналі або при швидкому русі в поїзді або авто. Pcradio на андроїд дійсно стоїть і мега зручна програма з якою у вас завжди буде грати улюблена музика.