Оновлення windows os

18

Оновлення windows необхідні для усунення різного роду несправностей, підвищення безпеки і в цілому поліпшення роботи ос. Ігнорувати оновлення не варто, тому що через це система стане вразливою. Стандартно оновлення приходять в автоматичному режимі. Якщо так не відбувається, ви можете запустити оновлення вручну. В інструкції порядок виконання операції розглянуто на прикладі «сімки». Для інших версій ос процес проводиться аналогічно.

Перевірка наявності оновлень windows

Зайдіть в розділ центру оновлень системи. Запустіть пошук оновлень.

система повідомить, що: • ніяких оновлень немає• * виявлені рекомендовані оновлення• * знайдені обов’язкові оновлення.

Ручна установка системних оновлень

У наведеному прикладі система знайшла всього одне рекомендоване оновлення. Для запуску його установки клікніть мишкою по однойменної написи.

У меню відзначте галочкою назву оновлення і запустіть інсталяцію, клікнувши «ок».

Потім ви повернетеся в меню центру і побачите там пропозицію завантажити оновлення і запустити їх установку. Додатково ос вкаже розмір файлів.

Увімкніть установку.

Буде представлено повідомлення про проведення інсталяції оновлень. Процедуру можна перервати, але краще цього не робити.

Після успішного закінчення операції ос повідомить вас про це відповідним написом. Якщо одночасно інсталюється багато різних оновлень, ос може зажадати перезавантаження.

Дайте windows завершити операцію. Не потрібно намагатися вимикати і включати пк самостійно, тому що це може порушити процес установки.

Під час інсталяції файлів ос вивантажиться і повторно запуститься. Залежно від кількості і складності інсталюються файлів на це може піти досить багато часу, але переривати операцію не варто.

Додатково система може повідомляти про хід виконання установки у відсотках.

Зазвичай при вивантаженні ос інсталяція завершується вже на 30%. Після цього пк на короткий час вимикається і повторно завантажується. При остаточному завантаженні пк інсталяція необхідних оновлень буде повністю закінчена, про що windows повідомить окремо. Також писали про те, як відключити оновлення widnows