Дата релізу android 12 засвітилася у внутрішньому документі google

9

Незабаром після випуску п’ятої «бети» android 12 в мережі з’явився скріншот документа google з можливою датою появи фінальної версії ос. Якщо вірити джерелу, чекати залишилося недовго-реліз відбудеться менш ніж через місяць.

Дані про випуск стабільної збірки мобільної операційної системи опублікував редактор xda-developers мішал рахман. У документі google зібрані дані про вихід нової aosp-версії системи, а також попередніх релізів. Враховуючи, що дні випуску android 10/11 в джерелі збігаються з фактичними, зазначена дата (4 жовтня 2021 року) з великою ймовірністю також вірна і для android 12.

Пізніший запуск оновлення в порівнянні з попередніми збірками може бути пов’язаний з великою кількістю змін в новій ревізії «зеленого робота». Ймовірно, з цієї причини компанії знадобилося більше часу для проведення тестів на сумісність нової операційки з google mobile services (gms). Поки невідомо, чи співпаде дата виходу фінальної збірки android 12 з днем презентації флагманських смартфонів google pixel 6.