Apple пояснила, чому на apple watch немає розумних ремінців

49

Ні для кого не секрет, що apple заробляє не тільки на продажу конкретної мобільної техніки, але і на аксесуарах до неї. Блок для швидкої зарядки на iphone, зовнішня клавіатура на ipad, шкіряний чохол для macbook, ну і, звичайно, ремінці на apple watch. Думаю, що мало не кожен власник цього носиться пристрої мають парочку в запасі. Так, можна обійтися і без зайвих покупок, але ж так крутіше, погодьтеся? але зверніть увагу, більшість доповнень до гаджетів з купертіно мають додаткову функціональність. Навіть чохли на айфон тепер мають можливість кріплення до зарядки magsafe. Так чому б не зробити розумний ремінь на годинник? виявилося, що у apple є на це свій погляд.

Не чекайте розумних ремінців від apple. Їх не буде.

Не можу сказати, що до функціональності apple watch є якісь серйозні зауваження, проте на тлі конкурентів годинник вже не здаються супер-крутим інноваційним гаджетом. Мені здається, що з’явися тут розумні ремінці з додатковими фішками, індустрія носяться пристроїв змогла б пережити ще одну революцію.

Розумний ремінець для apple watch

За час, що apple watch існують на ринку, ми з вами бачили дуже багато різних патентів на ремінці . За допомогою одного годинник зможуть автоматично фіксуватися на зап’ясті, щоб носити apple watch правильно, а не так як це робить більшість користувачів. Інший пропонує вбудований в ремінець світлодіодний індикатор , за допомогою якого можна дивитися деякі дані, не піднімаючи зап’ястя.

Патенти на індикатори та самозатягуючий ремінець.

Ці приклади чітко нам показують, що далеко не завжди новий патент дорівнює нова функція. У більшості випадків реєстрація будь-якої технології свідчить нам про те, що компанія всього лише розглядає її впровадження, не більше того.

До слова, сторонні виробники теж придумували різні ремінці, здатні зробити apple watch трішки розумнішими. автор appleinsider.ru олександр богданов розповідав про один з них ще на початку 2019-го року.

Суть наступна: аксесуар підключається як звичайний ремінець, але при цьому здатний вимірювати м’язову масу, вміст жиру і води в організмі і ряд інших показників здоров’я. Здійснюється це за рахунок невеликого блоку в місці кріплення годин.

Задумка розумного ремінця крута, але виглядає він не дуже.

Щоб вважати всі дані, користувачеві необхідно натиснути кнопку на ремінці і доторкнутися до електродів – по тілу “пробіжиться” струм, і дані стануть актуальними. Далі все це синхронізується зі спеціальним додатком на iphone або apple watch, і ви отримуєте детальну інформацію про своє здоров’я. Такі собі galaxy watch 4 на максималках.

Нові ремінці apple watch

Зовсім недавно apple пролила світло на всі питання, що стосуються ремінців для apple watch в новому інтерв’ю для hypebeast. На питання відповідали глава промислового дизайну apple еванс хенкі і віце-президент з маркетингу продукції стен нг.

Apple приділяє увагу ремінцям ні трохи не менше, ніж іншим фішкам годин.

Багато слів було сказано про сумісність ремінців для всіх apple watch. Нагадаю, що вони універсальні для будь — якої моделі і відрізняються між собою тільки розмірами — 38/40/41 мм і 42/44/45 мм.з урахуванням, що годинник з роками виросли аж на 3 см, сумісність-це дуже круто. Говорили і про данину поваги багатій історії годинникового мистецтва, про підкреслення індивідуальності користувача за допомогою ременів, але це все лірика.

Зрозуміло, що головним питанням стало впровадження в нові ремінці додаткових функцій. І тут відповідь, на жаль, негативний:

Apple не розглядає ремінець як можливість додавання сюди нових функцій. Ми бачимо аксесуари, як вираз нашої прихильності до якісних матеріалів і процесу виготовлення. Ми націлені на впровадження інновацій, які здатні допомогти датчикам зчитувати правильні показники. Саме тому solo loop має аж 9 варіантів розмірів, а магніт на міланській петлі такий потужний, — сказав веце-президент з маркетингу стен нг.

Solo loop і спортивний браслет з нейлону-це мої улюблені ремінці.

Навіть не знаю, як ставиться до даної заяви. З одного боку, новина дуже сумна, з іншого, виходить, що всі технології будуть впроваджуватися безпосередньо в сам корпус apple watch, а значить, купертинівці будуть шукати різні варіанти впровадження нових фіч. Чи не зможуть адже вони хвалитися датчиком вимірювання кисню крові протягом декількох років.