Відбувся реліз ретро-платформера на виживання residual для пк і switch

12

Американський видавець apogee entertainment і нідерландський розробник orangepixel сьогодні оголосили, що їх платформер на виживання residual тепер доступний для пк в steam, gog і epic games store і nintendo switch в nintendo eshop.

Релізи на playstation 5, xbox series x | s, playstation 4 і xbox one відбудуться на початку 2022 року.

сирени ревуть. Трясеться корпус самотнього космічного корабля. Втомлений мандрівник зазнає аварії в новому світі. Коли він виходить з розбитого корабля в палаючу спеку, арктичну тундру, промоклі болота або інший тип ворожої, процедурно генерується планети серед незнайомих зірок, виникає одна думка: вижити. На самоті проти порожнечі дослідник вирушає в дорогу-знайти їжу, мінерали і спосіб полагодити свій корабель, щоб повернутися додому.

На початку кожного проходження патентований nature engine створює абсолютно новий світ, керуючи всім, від клімату і ресурсів до рослинного життя, за допомогою набору заснованих на природі правил. Виживіть на тисячах можливих планет, кожна з яких представляє собою різні, непередбачувані проблеми. Знайдіть укриття від палючого сонця. Накопичуйте енергію, щоб залишатися в теплі довгими холодними ночами. Відкрийте для себе істот і флору, які можуть допомогти або нашкодити.