Автоматична генерація SEO URL (ЧПУ) в OpenCart

247

Від автора: вітаю вас, друзі. Отже, ми продовжуємо цикл статей, присвячених знайомству з однієї з найпопулярніших CMS для створення інтернет-магазинів – OpenCart (Оперкарт). У цій статті ми поговоримо про те, як змусити OpenCart генерувати SEO URL (ЧПУ) на льоту.

Отже, в попередніх статтях ми з вами навчилися встановлювати і налаштовувати модулі для OpenCart. Це нам допоможе, оскільки у цій статті нам знадобиться встановити ще один дуже зручний модуль, який допоможе генерувати SEO URL-адреси, тобто ЧПУ посилання на льоту, без нашої участі.

Як ви пам’ятаєте, російська версія OpenCart з коробки оптимізована для СЕО і пропонує нам поле для введення необхідної посилання ЧПУ. При додаванні або редагуванні товару це поле SEO URL на вкладці Дані. Однак, при додаванні товару нам доводиться самостійно заповнювати це поле, що не дуже зручно. У багатьох CMS це набагато зручніше і там сам движок за нас генерує з найменувань ЧПУ адресу.

Але рано засмучуватися, для OpenCart є відмінний модуль, який ми зараз і встановимо. Завантажити його можна за цим посиланням. Скачаємо. В результаті ми отримаємо файл модифікації наименование.ocmod.zip, який встановлюємо у меню Доповнення – Встановлення додатків. Після успішної установки ми побачимо повідомлення про успіх.

Автоматична генерація SEO URL (ЧПУ) в OpenCart

Автоматична генерація SEO URL (ЧПУ) в OpenCart

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

Тепер не забуваємо оновити кеш. Йдемо в меню Доповнення – Менеджер доповнень і клікаємо по іконці Оновити в правому верхньому кутку сторінки. Власне, це все – модуль успішно встановлений. Перевіримо його в роботі.

Йдемо в меню додавання нового товару і створимо товар, я назву його Тестовий товар. Якщо тепер перейти у вкладку Дані, то поле SEO URL вже має бути заповнено, посилання автоматично сформовано з введеного найменування товару.

Автоматична генерація SEO URL (ЧПУ) в OpenCart

Все просто, чи не так? На цьому сьогодні все. Більше про OpenCart ви можете дізнатися з наших безкоштовних або платних уроків.