Представляємо оновлену версію Angular 5.1 та інші

239

Від автора: ми раді представити Angular 5.1.0. Це другорядне реліз, у якому додано кілька невеликих функцій і виправлений ряд помилок. Крім цього, ми випустили версію 1.6 Angular CLI і стабільну версію Angular Material.

Новий Angular вийшов і тепер можна святкувати!

Що нового?

Стабільний реліз Angular Material і CDK

Підтримка Service у CLI

Покращена підтримка Універсальний і AppShell у CLI

Виправлені повідомлення про помилки декоратора

Підтримка TypeScript 2.5

Щоб ознайомитися з повним списком нових функцій і виправлених багів, будь ласка, відвідайте сторінки Angular, Material та CLI.

Стабільний реліз Angular Material і CDK

Після 11 альфа-релізів, 12 бета-релізів і 3 предвыпускных версій, ми раді представити реліз Angular Material 5.0.0 і Angular CDK, а також вихід CDK від Angular Labs. Заснований на візуальному мовою Material Design від Google, Angular Material пропонує 30 компонентів для користувача інтерфейсу для додатків Angular. Разом з цим Angular CDK надає набір стандартних блоків, які допомагають створити власні компоненти, без необхідності вирішувати всі ті ж проблеми знову і знову. Ці компоненти вже використовуються в коді багатьма додатками Google, включаючи Google Analytics Suite, Google Cloud Developer Platform Console і Google Shopping Express.

Починаючи з цього релізу, Angular Material буде дотримуватися тієї ж філософії SemVer, що і Angular, а основні версії Angular Material і Angular CDK будуть виходити одночасно з головними версіями основної платформи. Коригувальні релізи будуть виходити раз на тиждень, а другорядні ми побачимо, коли функції будуть готові.

Ознайомитися з документацією, демоверсиями і керівництвом можна на сторінці material.angular.io. Ви також можете слідкувати за нашими успіхами на GitHub, зараз ми працюємо над додатковими елементами до бібліотеки. У наступні місяці не пропустіть новий mat-tree, віртуальну клавішу прокручування, компонентну тестову програму і допоміжну функцію перетягування.

Підтримка Service Worker у CLI 1.6

Ефективність – ось до чого у всі часи прагнули веб-розробники, особливо це важливо зараз, в епоху шаленого зростання популярності WiFi і мобільного зв’язку. Сучасні браузери містять новий API для створення сайтів, які швидко і надійно вантажаться, він називається Service Worker API.

Angular 5.0.0 вийшов разом з новим вбудованим Service Worker, адаптованим під додатка Angular, а Angular CLI 1.6 використовує підтримку створення додатків, які використовують цю нову функцію.

Застосовуючи @angular/service-worker , можна поліпшити якість завантаження програми в браузерах, які підтримують API, і домогтися того, що додаток буде завантажуватися як вбудоване. Дізнайтеся, як почати застосовувати Angular Service Worker на нашому сайті.

Покращена підтримка Універсальний і App Shell в CLI 1.6

Разом з релізом Angular CLI 1.6 ми представили і кращу підтримку в плані включення Universal в існуючі проекти допомогою Schematics, a також підтримку App Shell.

Angular Universal

Щоб додати Universal в поточне CLI додаток, можна використовувати в проекті наступні команди:

ng generate universal

Замініть на ім’я, яке ви хочете поставити своєму додатком Universal. Так ви створите модуль Універсальний і автоматично налаштуєте файл angular-cli.json. Потім ви можете перейти до кроку 4 в нашому керівництві з використання universal.

Щоб створити додаток Універсальний, просто введіть наступну команду:

ng build –app=

App Shell

Наступна нова функція – це підтримка App Shell, тепер ви можете згенерувати і побудувати оболонку програми, яка використовує спеціальну універсальну конструкцію, щоб створити статичний початковий візуалізатор вашого додатка в index.html. Це дозволяє надати кращий досвід користувача, поки програма завантажується.

Для початку переконайтеся, що ви імпортували RouterModule в NgModule вашого застосування і компонентний зразок додатка . App Shell маршрутизатор використовує для відображення програми. Слідом за цим виконайте наступну команду:

ng generate app-shell [ –universal-app ] [ –route ]

Це додасть підтримку в оболонку вашого основного додатка angular-cli.json , задіюючи Універсальний додаток, яке передається як параметр. Якщо програма Universal не передано, воно буде створено. Параметр маршрутизатора задає маршрутизацію для генерації (маршрутизатор необхідний для підтримки App Shell). За замовчуванням це /shell.

Після цього просто створіть додаток як звичайно, використовуючи ng build і файл index.html додасть відображений маршрутизатор з програми.

Виправлені повідомлення про помилки декоратора

Якість діагностики, проведеної компілятором, значно покращився, особливо коли декоратори містять непідтримувані або некоректні висловлювання.

Наприклад, не підтримується виклик функції для створення шаблону:

Раніше це б викликало помилку:

Error encountered resolving symbol values statically. Calling function ‘genTemplate’, function calls are not supported. Consider replacing the function or lambda with a reference to an exported function, resolving symbol MyComponent in components.ts, resolving symbol MyComponent in components.ts

Це протокол imap про помилку було виправлено і тепер воно надає інформацію про джерело і суть проблеми:

component.ts(9,16): Error during template compile of ‘MyComponent’.
Function calls are not supported in decorators but ‘genTemplate’ was called.

Підтримка TypeScript 2.5

Ми додали підтримку для TypeScript 2.5, який рекомендується всім розробникам. Цей реліз TypeScript містить кілька потрібних просунутих функцій.

Ви можете покращити TypeScript, застосовуючи yarn add [email protected]’~2.5.3’или npm install [email protected]’~2.5.3′.

Це поліпшення необов’язково і TypeScript 2.4 раніше підтримується 5.x.x. Але ми ще не підтримуємо TypeScript 2.6. У наші плани входить додати підтримку в майбутній другорядне випуск.

Важлива примітка: якщо код використовує Injector.get(Token), де Token має статичні члени, у вас виникне проблема з TypeScript – швидше видається тип {} ніж Token. Замість цього ви можете використовувати Injector.get(Token), щоб видавався правильний тип.