Телефонія від Яндекса стала доступна для всіх користувачів

249

Від автора: Яндекс відкрив доступ до своєї Телефонії для всіх користувачів. За допомогою даного сервісу кожен зможе організувати телефонний зв’язок зі своїми клієнтами та партнерами.

У прес-релізі компанії наголошується, що Телефонія буде корисна, перш за все, фрілансерам, незалежним командам розробників і стартапам. В рамках сервісу кожен користувач отримує телефонний моноканальный номер, зареєстрований в Москві або Санкт-Петербурзі.

Крім самої організації «телефонії» платформа дозволяє вести статистику повідомлень і дзвінків. А також аналізувати ці дані.

На сервісі реалізовано розширений функціонал для автовідповідача. Якщо оператора «віртуального» офісу не виявиться на місці, то Телефонія сама «відповість» позвонившему (відтворить записане повідомлення) і запропонує залишити номер контактного телефону.

Крім веб-сервісу Телефонія доступна у вигляді мобільного додатку. Що дозволяє спілкуватися зі своїми клієнтами без прив’язки до ПК. Вартість платної підписки, що включає в себе весь пакет послуг, становить 999 руб. Також сервіс можна використовувати безкоштовно (базовий функціонал).