Nvidia пропонує в оренду rtx 3080 в рамках нового тарифу для хмарного сервісу geforce now

30

Nvidia підготувала оновлення для свого хмарного ігрового сервісу geforce now. У користувачів з’явиться можливість орендувати відеокарту geforce rtx 3080 в хмарі за спеціальним тарифом. Зараз компанія почала приймати попередні замовлення серед окремих користувачів geforce now, новий тариф з доступом до потужної відеокарти буде доступний користувачам сша і європи в рамках підписок founders і priority з обов’язковим 6-місячним членством за 100 доларів.

До кінця жовтня попередні замовлення на оренду топової відеокарти відкриють для всіх бажаючих, сервіс запустять в сша (листопад) і в європі (грудень). Nvidia обіцяє, що оренда geforce rtx 3080 дозволить забезпечити передачу потокового відео з роздільною здатністю до 1440p при 120 кадрах в секунду і в 4k з hdr і 60 кадрах/с на приставці nvidia shield. Тривалість безперервної ігрової сесії в рамках нового тарифу – до 8 годин.

Тут ще потрібно пояснити, що nvidia позиціонує свою нову пропозицію для хмарного сервісу саме як ” rtx 3080 в хмарі», але в дійсності до центрів обробки даних не підключаються відповідні відеокарти. Мова йде про еквівалентну по продуктивності ampere ga102, використовуваної в серверах. Там же встановлені процесори amd threadripper і 28 гбайт оперативної пам’яті.

Підсумкове апаратне рішення може видавати до 35 терафлопс продуктивності графічного процесора, що приблизно дорівнює потужності rtx 3090.