Змі: konami працює над ремейками і переосмисленнями ігор серій castlevania, metal gear solid і silent hill

21

Там, де мовчать офіційні розробники, на допомогу любителям відеоігор нерідко поспішають ігрові журналісти, які мають зв’язки в тих чи інших студіях і видавництвах. Сьогодні ресурс video games chronicle (далі vgc) повідомив про те, що компанія konami всерйоз взялася за castlevania і metal gear і готує за даними франшизам переосмислення і ремастери з ремейками.

Зокрема, нова castlevania стане переосмисленням франшизи, і журналісти рапортують, що вона вже порівняно довгий час знаходиться у виробництві в одній з внутрішніх студій konami. Також заявлені ремастери / перевидання оригінальних частин серії metal gear solid і повний ремейк metal gear solid 3.

Крім того, джерела vgc знову повідомили про триваючу розробку відразу декількох проектів по знаменитій хоррор-серії silent hill, але ніяких подробиць не повідали.

Примітно, що, якщо вірити змі, то ремейк metal gear solid 3 і проекти по silent hill віддані на розробку стороннім студіям. До цього рішення konami йшла багато років, але нарешті зрозуміла, що робити все своїми силами хоч і здорово, але довго і непрактично, і, як наслідок, шалено дорого.

Важливо розуміти, що поки це лише чергові витоки, і навряд чи їх підтвердження/спростування трапиться в поточному календарному році. Самі чутки, втім, звучать досить правдоподібно, і багатьом геймерам напевно хотілося б, щоб вони виявилися правдою.