Команда Mozilla презентувала 54 версію свого браузера

226

Від автора: Mozilla презентувала кращу версію свого браузера. Вона відрізняється високою стійкістю до відмов і малим споживанням потужностей пристрою. Нова редакція програми доступна у вигляді мобільного та десткопного додатків.

Розробники Mozilla запевняють, що випустили кращу версію свого браузера за весь час існування програми. Firefox 54 є результатом «апогеєм» боротьби за підвищення стабільності додатки і зниження споживаних потужностей.

У новій версії браузера під всі відкриті вкладки виділено не один, а чотири системних процесу. Це дозволяє значно посилити стійкість програми до різних збоїв, що виникають на стороні сайтів і веб-сервісів. В попередніх редакціях Firefox активні вкладки використовували тільки один процес.

Відзначається, що з-за трьох доданих процесів додаток стало споживати більше оперативної пам’яті. Але це набагато менше, ніж у конкурентів. Наприклад, в Chrome під кожну відкриту вкладку задіяний окремий процес.

Крім цього користувачі пристроїв з об’ємом оперативки більше 8Гб зможуть збільшити кількість процесів. Для цього в налаштуваннях програми з’явилася нова опція.