Як швидко і легко створити чат в Телеграмі?

256

Від автора: додаток Телеграм (Telegram) призначений для обміну миттєвими повідомленнями і має ряд відмінних функцій. Воно доступне для мобільних пристроїв на різних операційних системах, так і на комп’ютері.

Як швидко і легко створити чат в Телеграмі?

Найчастіше новачкам важко розібратися в новій програмі, використання якої викликає у них іноді деякі питання. У цій статті ми розглянемо один з них, а саме — як створити чат в Телеграмі.

Види чатів

Телеграм — найбільш швидке і зручне додаток для спілкування на поточний момент. Створене Павлом Дуровим, засновником соціальної мережі «ВКонтакте», воно стало навіть більш популярним, ніж Line, ICQ або WhatsApp. Багатьом воно полюбилося за простоту у використанні, швидкість і зручність при спілкуванні, а також за те, що його груповий чат дозволяє об’єднувати до ста чоловік одночасно.

Цей мессенджер дозволяє використовувати два види чатів:

відкритий (загальний);

закритий (секретний).

У першому випадку інші користувачі можуть приєднуватися до бесіди самостійно, а у другому — через спеціальну секретну посилання для доступу.

Особливості

Мессенджер дозволяє міняти шпалери, створювати нові групи, видаляти і залучати до них нових учасників. Складна система шифрування дозволяє зробити листування конфіденційною і безпечною.

Його функції не обмежені тільки обміном повідомленнями, доступна також передача фото – і відеофайлів або Word-документів обсягом до 1 Гб. Для автоматичного видалення історії листування є вбудований таймер, який можна запрограмувати на очищення старих повідомлень кожний певний період часу.

Групові чати забезпечують можливість проведення онлайн-конференцій і підтримувати постійний контакт з колегами по роботі або партнерами по бізнесу не тільки з комп’ютера, але і мобільних пристроїв. Месенджер доступний для всіх поширених операційних систем, включаючи Windows, Linux і Mac, а також для Android-пристроїв, гаджетів на ОС IOS, Windows phone, планшетів і iPad.

Створюємо новий чат

Почати створення необхідно через меню в лівому верхньому куті у формі трьох горизонтальних ліній, там слід вибрати випав з вікна пункт «New Channel».

Наступним кроком потрібно присвоїти йому назву і натиснути «Create». За бажанням можна додати його опис в рядок «Description». Наступне вікно пропонує вибрати між загальнодоступним «Public Channel» і приватним «Private Channel» типом.

Якщо спілкування не передбачає обмін конфіденційною інформацією, то вибираємо відкритий варіант і придумуємо внизу посилання на нього «Link». Вона повинна мати не менше п’яти символів і бути унікальною. Якщо введений варіант вже зареєстрований у мережі, то месенджер дасть про це знати сполученням «Sorry, this link is already occupied».

Як швидко і легко створити чат в Телеграмі?

Заповнивши цю опцію, можна натискати «Save». Посилання на доступ при необхідності завжди можна змінити. Для запрошення учасників достатньо знайти їх у списку контактів та натиснути «Invite».

Новий чат з’являється в списку знизу під значком меню. Створення секретного типу відрізняється тим, що програма сама створює на нього посилання. Її можна потім відправити потрібне користувачам для приєднання до листування. Для цього потрібно скопіювати її, натиснувши правою кнопкою миші на назву чату, і вибравши пункт меню «View info channel». Вона розташована в рядку «Invite link». Її легко в будь-який момент замінити на іншу, натиснувши на «Revoke invite link». При цьому попередня вже діяти не буде.

Як видалити і змінити тип чату

Для видалення потрібно зайти в пункт «View info channel», вибрати «Delete channel» в самому низу і підтвердити, натиснувши «Delete».

Зміна типу з одного на інший також можлива через цей же пункт меню. Після натискання у правому верхньому куті «Edit» відкриються для редагування налаштування, включаючи назву та посилання. Змінити тип можна, вибравши «Create public link» або «Edit public link» (залежить від виду чату).

Роль адміністратора виконує творець чату. Йому доступні функції запрошення, видалення користувачів, модерації повідомлень та інших дій. За бажанням він може передати ці повноваження будь-якій людині, який приєднався до листування.

Вміння швидко орієнтуватися в Telegram, створювати, видаляти і редагувати настройки чату дозволять вам завжди бути на зв’язку і використовувати можливості цього популярного і зручного месенджера на повну котушку.