Вибираю комплектуючі для заробітку в іграх escape from tarkov і path of exile

40

Вітаю тебе, читачу!

Останнім часом моя дружина часто помічає, що я зі своїм хобі за останній рік тільки і роблю, що дивлюся матеріали про своє хобі і захаращую квартиру всяким залізом, яке заважає її комфортному існуванню, і зовсім перестав розвиватися професійно. І ось недавно, прочитавши дуже цікаву статтю: “escape from tarkov. Одкровення колишнього гравця ” і коментарі до неї, я з подивом дізнався, що виявляється можна стати професіоналом і заробляти непогані гроші, просто граючи в комп’ютерні ігри.

У зв’язку з чим у мене народився план – зібрати потужний ігровий комп’ютер, щоб продовжити свій професійний розвиток, отримати нову професію, поліпшити матеріальне становище, ну і пограти в комп’ютерні ігри.мій план подальшого професійного розвитку в одній картинці. Для початку я додав в закладки огляди безпосередньо самих двох ігор: escape from tarkov і path of exile, за допомогою яких я планую заробляти гроші, щоб розуміти, що це за ігри і про що вони взагалі: escape from tarkov: більше, ніж просто погана гра / пікабу (pikabu.ru), 600 годин в escape from tarkov: враження, підсумки і критика — ігри на dtf, огляд path of exile. Як з клону diablo стати кращою грою жанру (я планую прочитати всі ці огляди, після того, як зберу ігровий комп’ютер).

Так як я є фанатом продуктивності і при цьому не є фанатом жодного з виробників комп’ютерного заліза, то перед покупкою комплектуючих, я вирішив подивитися, які комплектуючі забезпечать мені максимальну продуктивність і швидкість заробітку.ця битва буде вічною для цього я почав вивчати огляди продуктивності різних комплектуючих і, зокрема, огляд: тести escape from tarkov в 4k з актуальними відеокартами nvidia і amd-megaobzor. Даний огляд показав, що в грі escape from tarkov найкраще себе показує відеокарта nvidia rtx 3090 (принаймні в порівнянні з amd radeon 6800xt).тільки топові відеокарти 3080-3090 і 6800xt-6900xt дозволять насолодитися втечею з таркова. При цьому, згідно з оглядом ” escape from tarkov requirements guide (60fps / 144fps) (build-gaming-computers.com)”, якщо знизити налаштування з ultra на medium / high на nvidia rtx 3090 або amd radeon 6900xt можна буде отримати вже 144 fps.

На жаль я ніде не знайшов оглядів продуктивності топових процесорів (amd ryzen 9 5950x і intel core i9-12900k) в цій грі. Тому вибір процесора я вирішив робити на основі другої гри: path of exile.

Що стосується другої гри – path of exile, то судячи з огляду “amd 5900 + rtx 3090 vs poe canyon = 24 fps – youtube” гра є дуже вимогливою до заліза і, навіть з відеокартою nvidia rtx 3090 і потужним процесором amd ryzen 9 5900x, в ній можуть спостерігатися осідання до 24 fps.ви розумієте що тут відбувається? особисто я, не дуже. У всьому винна низька продуктивність amd ryzen 9 5900x і nvidia rtx 3090. Проаналізувавши отриману інформацію, я прийшов до висновку, що нормально грати і розвиватися в цих іграх мені дозволить тільки саме топове залізо. Але так як точної інформації про те, яке ж залізо є самим топовим для цих двох ігор, я не знайшов, то я вирішив діяти наступним чином: необхідно буде придбати самі топові процесори і відеокарти відразу всіх виробників.

А саме, від intel це процесор core i9 alder lake i9-12900k, а від amd – ryzen 9 vermeer 5950x.топовий ігровий процесор від intel можна купити менш ніж за 50 тисяч рублів.

топовий ігровий процесор від amd дорожче на цілих 15 тисяч рублів судячи з даних автора вихідної статті – вартість двох процесорів можна буде окупити всього лише за пару-трійку місяців гри.

Що ж стосується вибору відеокарти, то від nvidia це буде rtx 3090, а від amd – radeon 6900 xt.єдина з наявних nvidia rtx 3090 з ціною від 263 тисяч рублів.

найдешевша топова відеокарта від amd-radeon rx 6900 xt – коштує 142 тисячі рублів.

Вартість двох відеокарт можна буде окупити за 8 місяців. Разом, з урахуванням інших комплектуючих, окупити весь комп’ютер можна буде всього лише за один рік.

При цьому великим плюсом буде придбання третьої основної професії (поряд з менеджерством всітілінк і написанням статей на цьому сайті) – гравця в комп’ютерні ігри, яка безсумнівно може стати в нагоді в подальшому.

успішний гравець в комп’ютерні ігри-початок. Єдине що мене поки зупиняє від складання даного комп’ютера прямо зараз, це те, що для його складання мені треба буде продати свій старий комп’ютер, щоб звільнити місце в квартирі, і потім виплатити іпотеку (платити залишилося недовго, всього 12 років і 9 місяців). Без виконання цих умов моя дружина, на жаль, не оцінить мого щирого бажання рости над собою і розвиватися професійно.