Як вибрати гіроскутер

11-11-2018

Гіроборд дуже стійкий, автобалансувальна платформа вирівнює його відразу після включення. Він залишається в рівному положенні, а не лежить на боці, як більшість райдерів. Керувати ним — одне задоволення: маневрений, розвиває швидкість до 15 км/год, впасти з нього — треба ще постаратися. Можна через додаток зі смартфона контролювати заряд батареї і запас ходу. Vinga VS-085 не боїться води, так що можна сміливо розсікати по калюжах або під проливним дощем. З нього, як з гусака вода, нічого не станеться. Хочемо порекомендувати купити гіроскутер на страница источника

14-кілограмову пластикову раму вінчають потужні колеса діаметром 21,5 см в агресивних покришках. Стараннями двох 400-ватних електродвигунів модель здатна проїхати до 25 км без підзарядки. В якості джерела живлення задіяний 36-вольтні літій-іонний (Li-Ion) акумулятор місткістю 4,4 Ач.

Загалом, це варіант найпростіший в управлінні: ніяких зусиль, одне задоволення.

Максимальне навантаження: 120 кг
Максимальна швидкість: 15 км/год
Максимальна відстань при безперебійній роботі: 25 км
Вага гироскутера: 14 кг
Вартість: 8 199 грн
Аліна Весленко в захваті від цього гироборда: «Я — любитель всілякої техніки, але спочатку ставилася до нього з побоюванням. Але якщо річ є, то нею треба користуватися. Тому вже через 20 хвилин я навчилася їздити і повертати куди потрібно МЕНІ, а не гаджету 🙂
Звичайно, це супер-гаджет! Коли їздиш на ньому, здається, що він живий! Як ніби він читає ваші думки і розуміє, куди ви захочете повернути в наступний момент».

Alfacore Smart Balance BM 10.5″ Red
Цей «трудяга» з вітерцем відвезе вас повз пробок і переповнених маршруток прямо до місця призначення. Досить лише злегка нахилитися в потрібному напрямку. Він розганяється до 17 км/год і може проїхати 20 км Широкі колеса з діаметром 26,6 см без проблем «візьмуть» вибоїни навіть на грунтовці. При необхідності, їх можна підкачати.

Потужний мотор 1200 Вт від виробника Xiaomi, Як звір. Не підведе навіть коли «берете висоту» під кутом 20° або катаєтеся під дощем. У Alfacore Smart Balance якісний акумулятор Samsung 36V 4.4 AH, Li-ION. Його вистачає на 3-4 години постійної роботи.

LED підсвічування забезпечить вам світлове шоу, а музика, яку ви будете передавати на потужні колонки через Bluetooth виділить вас з натовпу і підніме настрій оточуючим.

Загалом, під ногами у вас ніяка не магія, а чертовски розумний комп’ютер!

Максимальне навантаження: 130 кг
Максимальна швидкість: 17 км/год
Максимальна відстань при безперебійній роботі: 20 км
Вага гироскутера: 12,5 кг
Вартість: 6 333 грн
Олена Котлярова залишила коментар: «Я в захваті!! Купили тиждень тому. Думала, що ніколи не навчуся кататися, але з першого ж разу поїхала. Дуже яскравий і барвистий! Заряджається швидко і зарядки вистачає надовго. Швидкість розвиває практично моментально!».

Airon City drift plus
Сігвеї

Сігвей XIAOMI Ninebot Mini White
Tu-RBk грн
Дати

Сігвей XIAOMI Ninebot Mini Black (QBE4001RT)
TL-rbb грн
Дати

Сігвей SEGWAY Ninebot MiniPro 320 Black (23.04.0000.01)
bY-IuJ грн
Дати
У гироскутера Airon City ніяких надмірностей, але він вже став локальної вершиною еволюції. Дивіться самі: він проїжджає до 25 км на швидкості 15 км/год, може підніматися на гірку до 25 градусів і везти при цьому людину вагою за центнер, хоча сам важить всього-на-всього 11,1 кг Можна поєднувати катання з прогулянкою, благо, для гироскутера передбачена спеціальна сумка.

Звичайно, м’язів ви собі на ньому не накачаєте, це іграшка. Зате непогано розвинете баланс: рух відбувається за рахунок зміщення ваги тіла. За допомогою пульта можна включати і вимикати скутер, вибирати один з двох режимів швидкості, а також сигналити з допомогою кнопки клаксона.

Максимальне навантаження: 120 кг
Максимальна швидкість: 15 км/год
Максимальна відстань при безперебійній роботі: 25 км
Вага гироскутера: 11,1 кг
Вартість: 6 800 грн
Максим відверто каже: «Скажу чесно, мені сподобалося. Особливо його вигляд. Це красиво. Він стильний, зручний і явно зробив з душею, чи що.
Підсвічування мені сподобалася. Найцікавіше, що її можна через додаток регулювати. Я скачав це додаток на свій телефон, там навіть показується швидкість і заряд батареї. Якось вирішив перевірити, наскільки її вистачить. Проїхав 25 км. По мені, так це багато! Шкода, навіть дуже, що все ж його треба заряджати. Так би я пішки більше ніколи не ходив. Якщо в двох словах: я рекомендую вам цей гироскутер».

Alfacore Smart Balance Z5
Йому не страшні ні удари, ні подряпини. Прогумований корпус, як прокладка, захищає надійно та й виглядає незвично. Коли темно, Balance Z5 видає воістину зачаровує фаєр-шоу своєю різнобарвною підсвічуванням корпусу і дисків коліс.

Модель не залишає байдужими ні дітей ні дорослих: потужна (двигун 1000 Вт), ємності акумулятора (4400 мАч) вистачає до п’яти годин безперебійної роботи. Це найлегший гіроскутер з нашого ТОПа, але один з витривалих. Він витримує до 130 кг, не боїться води, вражає маневреністю. Колеса діаметром 21,5 см спроектовані таким чином, що можна їздити по нерівних дорогах, при цьому зберігаючи рівновагу.