Виявлено баг в cs: go, що дозволяє визначати наближення ворога

42

У командному шутері counter-strike: global offensive був знайдений баг, який дозволяє дізнатися, чи є поруч противник. Скористатися вразливістю не так вже й складно. Для цього необхідно заглушити користувача в голосовому чаті, а потім запустити запис матчу від його особи, ввівши в консолі слово record і нік поле пробілу, після чого натиснувши enter. Ви помітите, що в таблиці статистики гравець не буде відзначений, як заглушений, але значок стане з’являтися при його наближенні на певну відстань.

Звичайно, у даного експлоїту є кілька недоліків. По-перше, вам доведеться ходити з відкритою на весь екран таблицею статистики. По-друге, точне місце розташування противника дізнатися неможливо. Проте, в певних ситуаціях це може дати несправедливу перевагу — наприклад, коли ви залишаєтеся 1 на 1, або ж щоб дізнатися кількість ворогів на «пленті».

Нагадуємо, що багоюз є порушенням правил, яке може спричинити за собою блокування аккаунта, тому рекомендуємо вам не повторювати вищевказані дії.

New @csgo bug that gives you unfair information.basically if you mute the enemy team and then start recording a demo, the mutes will be gone until you are close to the enemy.so for example you can go to b apps on mirage and tell how many enemies are holding the bombsite. Pic.twitter.com/bjirkws1ut

— λquαꝛɪuᵴ (@abitmoony) december 4, 2021