Версії ралійної аркади art of rally для ps4 і ps5 знайшли точну дату виходу-6 жовтня

19

Незалежна канадська студія funselektor labs (absolute drift) у себе в мікроблозі анонсувала точну дату виходу своєї минималистичной ралійної аркади art of rally на консолях playstation.

Джерело зображення: funselektor labs

Нагадаємо, версії art of rally для playstation 4 і playstation 5 були представлені на початку травня поточного року і очікувалися до релізу протягом літа, але, мабуть, щось пішло не за планом.

Як стало відомо, art of rally надійде в продаж для ps4 і ps5 вже 6 жовтня поточного року. На японських консолях гра вийде в комплекті з усіма доступними на інших платформах оновленнями, включаючи присвячене кенії.

Розробники називають art of rally “стилізованим досвідом ралі”, натхненним золотою ерою (періодом 60-80-х років). Серпневий патч (kenya update) додав в гру 6 нових ділянок, 4 машини і ще одну локацію для вільного вивчення.

Art of rally дебютувала у вересні 2020 року на pc (steam, gog, epic games store), а в серпні 2021-го дісталася до xbox one, xbox series x і s, а також nintendo switch і сервісу xbox game pass (пк і консолі).